Ukrajino drž se!

Publikováno: 10.3.2020

Tak doufám, že už definitivně pochopili i ti, kteří doteď tvrdili, že ošklivý Západ chudáčky Rusy nezodpovědně provokuje a že soudruh Putin nemůže jinak, než trpělivě odvracet hrozící agresi ze strany NATO. Začalo to už brdským radarem, kdy jsme si chtěli pořídit pořádnej zámek na domovní dveře a profláknutej zloděj odvedle začal pištět, že ho ten zámek ohrožuje a kdesi cosi.

Tyhle ublíženecký brekoty koneckonců známe i z vlastního hřiště a je to stejná sorta se stejným kágébáckým pozadím. Celej svět věřil, že takovou sviňárnu kremelskej skřet neudělá, ale holt se pletli i jeho dlouhodobí přívrženci. Udělal, a zaslouží si hluboký opovržení celýho světa a izolaci tohohle pronároda od všech kulturních aktivit civilizovaný společnosti. Včetně zlodějských oligarchů a bohužel i sportovců a umělců. A pokud nějakej krasoduch bude chtít mluvit o kolektivní vině, ať si o ní jde pobesedovat s ubrečenejma mámama do kyjevskýho metra.

Vyřazení Rusů ze slušný společnosti je jediný, čemu budou rozumět všichni. Odstřižení od SWIFT je samozřejmě dobrej krok, ale 95 % mužiků neví, o co jde. Až když je vysypou ze zahraničních turistických destinací a neuvidí svojí sbornou na mistrovstvích světa ve všech disciplínách, třeba pochopí, že jim doma lžou a zařídí se podle toho. Všichni přece blbí bejt nemůžou. Jistě, že v Rusku žije spousta slušnejch lidí, ale to na Ukrajině žije taky a obyčejní Rusové, pokud se proti zlu neozvou, budou holt přiřazovaný k tomu zlu. Na rozdíl od kolektivní viny je tohle druhá strana mince, zvaná kolektivní zodpovědnost.

Třeba jim tohle všechno pomůže pochopit, jakej dobytek v tom Kremlu sedí, že žádnej strom neroste do nebe a že na každou svini se někde vaří voda.

Ukrajino drž se!

P. Z. 🐇🎸