Diskuse

313 Komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 1. Lenka

  Zdravím Vás, je mi líto, že tentokrát se s Vámi nepotkáme ani na náměstí (vystětlili jste to jasně a srozumitelně 🙂 :))….takže budu psát ještě na Art4promotion ani na beznadějně vyprodaném koncetě v Metropolu ……tak aspoň ten kalendář nám budiž tenkou náplastí :)) Přeji v příštím roce vše dobré a těším se na Váš (jakýkoli) koncert v ČB. :))

  1. Lenka

   ….ach jo – někde mi tam chybí čárka (to bude u toho Art4promotion 🙂

 2. Josef Boček

  Dobrý večer pane Zajíci,
  ten Art4promotion má Vánoce
  na náměstí pronajaté na 5 let
  Fakt o tom rozhoduje jenom p.Střítecký s manželkou kdo
  v Adventu vystoupí !?!?

  1. Pavel Zajíc

   Zdravím Vás pane Bočku, děkuji za reakci a zájem, ale o programu patrně nerozhoduje pan Střítecký ale dramaturg a podle našich informací šlo o změnu, zřejmě abychom čb publiku nezevšedněli. Dramaturg jistě ví co dělá, musí být odborník a to rozhodnutí je jeho svaté právo. Určitě bude na náměstí i tak dost posluchačů, kterým chybět nebudeme. Tak třeba příští rok. V každém případě přejeme klidné Vánoce.

 3. Josef Boček

  Dobrý večer pane Zajíci,
  ten Art4promotion má Vánoce
  na náměstí pronajaté na 5 let
  Fakt o tom rozhoduje jenom p.Střítecký s manželkou kdo
  v Adventu vystoupí !?!?

 4. Tomáš Trégl

  Předem – jsme se ženou nadšení fanoušci, i když spíš “diskofilní” než “koncertoví”. K věci – byli jsme vašem na loňském vánočním koncertě v gotickém sále radnice v Jihlavě. Bohužel, zvukově to byla… no pro moje uši hrůza. Zvuk se tříštil, nástroje tloukly, vokály zapadaly. Protože jsem zaznamenal, že v tradici chcete pokračovat, dovolím si myšlenku: nestálo by za pokus jet to v tomto relativně malém prostoru unplugged? A pokud ne, tak aspoň zvukaře, který bude “méně slyšet”? Je mi jasné, že je extremně obtížné takový prostor zvučit, a tak hodně váhám, jestli tento prostor riskovat znovu, i když to tu máme “za rohem”, nebo to raděj vynechat a zajít si někam, kde budete slyšet tak, jak vás z nahrávek i z koncertů známe.

 5. Monika

  Ahoj z teploučka domova, kam jsem se právě dokodrcala z vašeho krásného koncertu v Ostravě. Chci poděkovat za jako vždy nezapomenutelný zážitek, zvláště cenný proto, že jako rodilý ostravák jsem se o něm dozvěděla teprve tuhle středu večer a kupodivu na mě počkala volná vstupenka. A taky moc děkuji za nový kalendář, který mi jednak doplňuje započatou kolekci a hlavně si potrebuji někam zapsat šichty. A co je důležitější, volné dny mezi nima. Přeji hezký zbytek večera a noci,
  Monika

 6. Pavla Baldíková

  Dobrý den, ráda bych koupila rodičům k narozeninám vstupenky na váš koncert v Třeboni 14.10. Kdy bude prosím zahájen předprodej vstupenek? Děkuji za odpověď, Pavla Baldíková

  1. Jim

   Pořádají to Lázně Aurora. Tak je potřeba přeptat se tam.

 7. Věra

  Ahoj, v sobotu jsme byli na Vašem koncertě v Černici, kde se bohužel strhla děsná bouřka a byl konec. Doufám, že to přežily Vaše nástroje a díky za možnost si Vaše vystoupení zopakovat za rok! Přeji Vám k Vašim 45 letům hodně zdraví a štěstí a snad Vám malované kamínky ode mně udělaly radost. Věra

 8. Anonym

  Ahojte kamarádi!
  Zdravím vás všechny, protože se vlastně skoro s všechny s vámi osobně znám! Ale teď bych chtěla hlavně pozdravit Tondu! Moc prosím, Tondo, ozvi se! Nemám na tebe jiný kontakt a ráda bych se s tebou pozdravila! Moc zdravím! Alena roz.K. pak No.teď zdravím zrovna z Bezdreva:-)

 9. Milan Brožík

  Dobrý den,ahoj.
  Mám velikou prosbu. Jsem Vaším velkým fanoškem a moc rád si s kytarou Vaše písničky zpívám.Nikde nemohu najít text a akordy k písní – Zas mi scházíš.
  Nemůžete mi poradit kde ji najdu,popř. mi ji poslat?
  Moc Vám děkuji,přeji krásné dny.
  S pozdravem Milan,Plzeň

 10. Olina

  18.05.2023 – Nejkrásnější koncert, který byl letos v Metropolu.
  Oli z TOLI u Lišky.

 11. Hanka

  Ahoj, chci se zeptat, kde se dají koupit vstupenky na váš koncert v Lucerně 6.12.2023?
  Nikde v předprodejích to nemůžu najít.
  Děkuji moc za odpověď.

 12. Anonym

  Dobrý den.pokusim se nenastvat naše hokejisty.urcite velká váha od nás.kdyz se jim malounko něco nepodaří, je to že se nestačí možná sehrát.snad kluci pochopí, co chci říct.ta nádherná souhra, léty dána, je znát,a my jenom pořád rádi posloucháme.kamca a Vita z Kadaně.fandime všem

 13. Andrea

  Dobrý den, krásný koncert v Třeboni. Prosím, kde je možné koupit lístky do Lucerny na 6.12.23. Nikde se mi koncert nezobrazuje. díky.

 14. Ilona Semenská

  Jste skvělí.
  Dnešní večer byl úžasný.
  Těším se na Lucernu.
  Děkuji.