Diskuse

277 Komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 1. Anonym

  Milý pane,snad neurazim Mistra do nebe.neni legrace uspořádat festival, bohužel se může stát, že se střídají lidé u mixu.jenze Šárka s klukama hrají a zpívají pořád nádherně.na vaše jedovaté šípy vám víte co.

 2. Anonym

  Nebyl jsem na koncertě, který možná trošičku zvukař pokazil.kdo ví.jestlize miluji nezmary, napíšu hezky.jiste znám mraky jejich povedenějších,ozvučenejsich koncertů.napsal bych tedy.kluci bylo to se Šárkou krásné, mrkněte na zvuk.kdo chce psa bít, vždy si hůl najde.nic si z toho nedělejte.jiz jsem psal, že klobouk přinesu,a smeknu já.dekuji

 3. Jiřina

  Dobrý den, chci se zeptat na koncert ve Vladislavi,jestli je to pro veřejnost nebo nějaká soukromá akce. Na třebíčskou celtu jsem se nedostala,skolil mě virus,a tak mě zaujal koncert ve Vladislavi,ale nevím podrobnosti kde, v kolik…
  Díky Jiřina

  1. jim

   Ahoj Jiřino.
   festival, jehož jsme součástí, je samozřejmě pro veřejnost.
   Ahoj jim.

  2. jim

   Jiřinko.
   je to normální festival, jehož jsme součástí, tak by to neměl být problém.
   Jim.

   1. Anonym

    Už jsem to našla, Vandrobraní,tak se moc těším Jiřina

 4. Jiří Zevl

  Zdravím vás Nezmaři a ač nerad budu kritický.Nevím zda vám stojí za to brát podobné hraní jako to ve stanu v Holašovicích a svěřovat své dobré jméno kdejakému zvukaři.Ten zvuk byl prostě hodně bídný.Strašně moc nahlas,na pokraji srozumitelnosti,basů přespříliš,sbory se tloukly.atd.Už jsem vás také párkrát slyšel a tak vím jak mohou být vaše koncerty
  krásné a potěšující.Zažil jsem v Holašovicích také tuto mikropříhodu.Jednu chvíli jsem postával
  i u protějšího podia a tu zírám,vedle mne stanul slavný primáš.Pozdravil jsem a pravil:
  ,,Doufám , pane Pavlico ,že vás také tak brutálně nepřehulí jako ty nešťastné Nezmary”.
  Trochu posmutněle pokývl hlavou a odpověděl: ,,No to jsou kamarádi ale my máme zvukaře svého”. A zvuk Hradišťanu byl naprosto dokonalý a excelentní.

 5. Inka

  Dobrý den. Jakpak dlouho, prosím, tak trvá koncert Nezmarů? Děkuji moc.

 6. Anonym

  Potkám tě, klobouk přinesu,ale smeknu já

 7. Anonym

  Nebyl jsem si s tím Lubošem jistý,psal jsem,nechci ublížit

 8. Anonym

  Tvojí reakci slyšeti,zbesilou, radost míti.dik za info.

 9. Pavel Zajíc

  Zdravím zběsile, pokusím se zabít dvě odpovědi jednou ranou. Ohledně písně Růže, tak
  takhle daleko ještě nejsme, aby od nás André Rieu přebíral skladby a kdyby se mi někdy podařilo napsat něco takovýhohle, tak sám se sebou samou pejchou nemluvim a i klobouk bych si pořídil, abych ho u každýho zrcadla mohl smeknout. Tak bude asi mít pravdu i Xaver veselý Luboš, my už do L.A. nejezdíme tak často, jako zamlada. Takže ani nevíme, kteráže to paní jí tam zpívala, ale je to docela možný. Autorství téhle písně patří (v nezmarském provedení) dvojici A.McBroom/Pavlína Jíšová, přičemž A.McBroom zatím není v sestavě Nezmarů. Ale Jíšová tam byla, to vím. Takže asi tak. Ale i přesto děkujeme za uznání a i pouhé podezření z autorství takovýchto písní nás naplňuje hrdostí! Vaši, až do hrobu tmavého Nezmaři.

 10. Anonym

  Jestli se nemylim, poslouchal jsem nedávno Luboše veselého Xavera,a mluvil, že snad slyšel paní zpívat originál.v las Vegas.snad nelžu, kluci jistě vysvětlí.

 11. Eva Vaňková

  Dobrý den,
  prosím o radu ohledně písničky Růže.
  Slyšela jsem ji včera na koncertě André Rieu a jsem přesvědčena, že to byla ona. Hezky ji tam provedly sopránové sólistky.
  Chci se tedy zeptat, zda je původ hudby váš – tedy Nezmarů – v tom případě klobouk dolů před dosahem vaší hudby (klobouk před vašimi písničkami jsem dolů sundala už dávno) a nebo je inspirace zvenčí, v tom případě prosím o radu ohledně původu originální skladby.
  Děkuju moc, srdečně zdravím a držím palce,
  Eva

 12. Anonym

  Velké díky za koncert v Katovicích! Na začátku jste slíbili pohodu a ta tam spolu s poctivým muzikantským řemeslem po celou dobu opravdu byla 🙂
  Tak ať vám to pořád pěkně hraje a zpívá!

 13. Anonym

  Byli jsme v Rakousku, mladí přátelé jsou velmi vysocí,volejbal, říkáme jim mamuti.my starší, méně vysocí, jsme připravili hymnu.jiste už víš.malounko popili,zalyzovali, už si jí broukají.tak za ní děkujeme.vita Kamča z Kadaně a mamuti z Plzně.

 14. Anonym

  Myslím Zajdu

 15. Anonym

  Víta, Pavle díky

 16. Pavel Čermák

  Děkuji za krásný koncert v sušickém kině! Zrajete jako víno,Jste rok od roku lepší.Koupil jsem si Vaše CDčko ,ale jednu píseň co Jste hráli na sušickém koncertě jsem na něm nenašel.Chtěl bych jí mít na svém pohřbu.Můžete mi,prosím,napsat seznam skladeb co Jste tady v Sušici hráli?Byl bych Vám velmi vděčen.Pavel Čermák,Sušice.

  1. Pavel Zajíc

   Ahoj Pavle, děkujeme za chválu a co se týče zmíněné pohřební písně, zkus si vzpomenout na nějakou frázi, nebo pár slov, popř o co v té písni aspoň zhruba jde a já se pokusím si vzpomenout. Slibuju, že se budu snažit, nerad někomu kazím pohřeb. Zajda