Stolní týdenní kalendář Nezmaři 2024 (NOVINKA)

Publikováno 9.11.2023

K dostání na našich koncertech, nebo v našem e-shopu

Vážení a milí!

Jednou je nikdy, dvakrát je zvyk a třikrát už je tradice. Připravili jsme pro vás v tom případku tradiční Nezmarský kalendář, který vám bude ku zábavě i poučení, poučení k tomu, abyste věděli, co je třeba zrovna za den, nebo abyste neprošvihli něco důležitýho, co jste si do toho kalendáře samozřejmě včas pečlivě zaznamenali.

Ku zábavě potom slouží fotky, na kterých se vám, tak jako v předchozích kalendářích, snažíme představit pokud možno jinak, než na pódiu před mikrofonama, páč tak nás asi vídáte většinou. Abyste viděli, že nejsme žádní nažehlení panáci, kteří se vznášejí v éterických výšinách. A je pravda, že některé zvlášť povedené fotky to dokazují měrou vrchovatou. Tak se bavte, zapisujte si do našeho kalendáře pouze samé příjemné věci a ty nepříjemné si zapisujte do kalendáře někoho jiného, ať nás máte spojený jenom s těma příjemnostěma.

Kalendáře budeme samozřejmě vozit s sebou na koncerty, popř. vám je můžeme i poslat, ale počítejte v tom případě, že poštovným budete dorovnávat propad hospodářských výsledků České pošty, jejichž barva je v prudce červených číslech. Tak už se na vás těšíme!

Vaši Nezmaři ❤️

Další ukázky: