Kalendář Nezmaři 2021

Publikováno: 1.2.2021

Naši vážení a milí distanční diváci!

Ve finále loňského, poněkud nepovedeného roku zrealizovala naše dvorní fotografka Lenka Pokorná náš dávný sen o vydání Nezmarského kalendáře. Za pomoci Lenčina bohatého archivu i archivů spřátelených fotografů bylo nashromážděno něco přehršlí čerstvých i starších fotografií, tyto pak byly opatřeny popiskami až vysvětlivkami a to vše jsme uspořádali do podoby stolního kalendáře. Jedná se spíš o takový zkušební balónek ohledně vašeho zájmu o tento artefakt, protože z nejrůznějších, převážně lockdownově-technických příčin nebylo v našich silách tento kalendář dostat včas do nějaké rozumné distribuce.

Ale protože jsme rození optimisté (doufám, že se pánbůh zrovna nesměje do hrsti), věříme, že situace aspoň v druhé polovině letošního roku dosáhne jakéhos – takéhos normálu a my budeme opět provozovat svoje spanilé hudební jízdy po naší krásné republice. A pro tu příležitost vyrobíme kalendář nový, tedy na rok 2022 (doufám že náš optimismus není přehnaný), kde budou pochopitelně jiné fotografie, ale zhruba ve stejném duchu.
Tak se podívejte na ten letošní aspoň na počítadle a napište nám, jestli se s tím dalším vůbec máme mořit. No, my se s ním budeme mořit stejně a kdybyste ho nechtěli, tak si ho uděláme jenom pro sebe 🙂.

Vaši Nezmaři

Kalendář k tisku (PDF):
https://www.nezmari.cz/media/kalendar-2021.pdf