Nezmaři a Biginbrothers v Telči 27.12.2019

Mezi fotografiemi se můžete pohybovat pomocí myši nebo stiskem kláves < >

Foto: Toníno Volf


Že jsme v Telči jako doma, to se všeobecně ví.

Na posledním Vánočním koncertu loňského 27. prosince Medvěd spočítal, že je to náš 56. oficiální koncert v tomto nám tak milém městě. Mimochodem, ten termín 27. 12. je vymezen ve smlouvě, kterou jsme uzavřeli a podepsali kolem páté hodiny ranní v restauraci pana Housera ve Lhotce a která je tamtéž v nějakém šupleti už asi 25 let k nahlédnutí.

Medvěd sice puntičkářsky spočítal ty oficiální koncerty, ale nezapočítal ty neoficiální, protože se domnívám, že přes svůj titul inženýra ekonomie do tolika přece jen počítat neumí! A tak ono tvrzení, že jsme v Telči jako doma, má svou váhu. A přišli na to i telčští radní, a tak jsme obdrželi od pana starosty a jeho suity na vánočním koncertu takovéhle krásné uznání.

Můžu vás ujistit, že žádného ocenění, kterých se nám za naší kariéru dostalo několik, si nevážíme tolik, jako právě tohoto. A děkujeme za něj nejen kvůli tomu artefaktu samotnému, ale hlavně kvůli lidem, kteří na naše koncerty v Telči pravidelně přicházejí a podle návštěvnosti a reakcí z publika je to ještě neomrzelo.

My uděláme všechno pro to, aby tenhle trend vydržel i do budoucna.

Vaši NEZMAŘI ❤️