Diskuse

181 Komentářů

Napsat komentář: aleš Zrušit odpověď na komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

1. Alena Kuřinová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kde se dají koupit lístky na adventní koncert v kostele Sv. Mořice v Anníně , který se má konat v neděli 8. prosince 2019 ve 14 h.

1. Veronika

Hezký den přeji,
      předprodej bude zahájen zřejmě zítra na http://www.sirkus.cz, zbylé vstupenky na místě před akcí
      Nezmarům zdar 🙂

2. Ivoš Čapek

Dobrý den !
    Jako předešlý pisatel jsem navštívil váš fantastický koncert v Liberci 8.10.19 , který měl neskutečně pohodovou atmosféru. Můj dotaz je stejný jako je ten předešlý. Nejvíce se mi líbila píseň ,,Blues o starých přátelích,, kterou bych se rád naučil, ale nemůžu sehnat ani text, ani nahrávku. Poradíte mi prosím mám-li nějakou šanci ??
    Velký dík za krásný hudební zážitek a za odpověď na můj dotaz ! Ahojte všichni Nezmaři
    zdraví vás Ivoš z Liberce !!

1. Nezmaři

Ahoj, Ivoši, díky za hezkou zprávu! Písničku Blues o starých přátelích složil Břeťa Huleš z chebských Rychtářů, zatím není na žádném z našich CD, ani ve zpěvníku. Až bude chvilka, hodíme na papír text s akordy a pošleme. Měj se hezky! 🙂

3. Vláďa

Ahoj Nezmaři!
    Včera jsem navštívil váš koncert a byl úžasný. Samozřejmě jsem si koupil i váš nový zpěvník a jsem potěšen, že je v něm spousta povídání o kapele. Marně jsem jsem v něm však hledal písničku Blues o starých přátelích, která je jedním s klenotů vaší tvorby. Zajímalo by mne, kdo ji složil. Kamarádům se líbí i v mém podání. Předem díky za odpověď. Vláďa

1. Nezmaři

Ahoj, Vláďo, moc děkujeme, autorem písně Blues o starých přátelích je Břeťa Huleš z chebských Rychtářů, na našich CD a ve zpěvníku zatím ještě tahle písnička není. Měj se krásně a těšíme se na viděnou! 🙂

4. Lumír Hykl

Dobrý den,
    chtěl jsme vás poprosit a zeptat se, zda je možno někde sehnat kontakt (adresu) na Mikiho Ryvolu. Historicky sjíždíme u táboráků na vodě Ryvolovky, tak jsme mu chtěl zaslat dopis s poděkováním za inspirace a prosbou o podpis pro naši partu. Děkuji za případné info a ať se vám daří.
    S pozdravem
    L.Hykl

1. Nezmaři

Ahoj, Lumíre, kontakt máme, ale je to osobní údaj a nesmíme ho zveřejňovat. Pokud bys nám poslal dopis na adresu naší agentury (https://www.nezmari.cz/kontakty), určitě ho Mikimu předáme.

1. Lumír Hykl

Rozumím, zašlu…děkuji moc.
        S pozdravem
        L.Hykl

5. Stáňa

Dobrý den, písnička staršího data – To když nám padal déšť byl jsi sám…. lze dohledat na nějakém vašem albu, případně název?
    Děkuji moc, ať Vám to stále krásně hraje 🙂
    fanynka Stáňa

1. Nezmaři

Milá Stáňo, museli jsme zapátrat v našem archivu, přece jen už něco pamatujeme, takže už si toho dost nepamatujeme. Písnička se jmenuje “Kde jsi” (traditional/text P. Drengubák) a kdysi ji zpívala Yveta. Písnička vznikla patrně někdy v roce 1982, ale na žádném z našich CD bohužel není. Měj se krásně a těšíme se s Tebou někdy brzo na viděnou 🙂

6. Silvík

Ahojda Nezmaři, váš chrudimský koncert byl naprosto famózní a vystoupení s nadanou Karolínou naprosto nezapomenutelné.Chtěla jsem Vás poprosit, zda je možné nějakým způsobem zakoupit text a akordy k písni ZAS MI SCHÁZÍŠ?
    díky Silvík

1. Nezmaři

Ahoj, Silvíku, moc děkujeme 🙂 ! Tahle písnička je poměrně nová, budeme ji teprve natáčet na naše příští CD, zatím není ani v našem velkém zpěvníku (možná bude v dalším jeho vydání). Měj se hezky a těšíme se na viděnou 🙂

7. aleš

Ahoj dík za koncert v Chrudimi bylo to úžasné a vystoupení s Kristynou bylo fantastické ještě jednou díky Aleš

1. Nezmaři

Dík, Aleši, Karolínka byla opravdu úžasná a těšíme se, že se v Chrudimi zase brzo potkáme 🙂

8. Jarka

Zdravím Vás milí Nezmaři z Moravy. Letos jsem byla na Vašich dvou koncertech ve Strážnici a v Zádveřicích….mimochodem lepší koncert než Zádveřice nebyl nikde. No byla to náplast na bolavé srdíčko…opravdu pohlazení po duši. Hráli jste písničku, kterou jste okomentovali asi takto…písnička, kterou si někdo nechal zahrát na svatbě, ta první jsou Bodláky ve vlasech a ta druhá, jejíž název jsem nepostřehla, byla přenádherná. Prozradíte mi název, abych si ji mohla znovu poslechnout?
    Vaše vděčná posluchačka babča Jarča
    P.S.
    Zdraví už neslouží tak, abych Vás mohla znovu slyšet naživo, protože teď už hrajete pro mne daleko

Mooooc děkuji

1. jim

Ahoj Jarko.
      Píseň se jmenuje Co je dobré.
      Ahoj Jim.

1. Jarka

Ahoj Jime,
        děkuji a chci se opravit. Nehráli jste ve Strážnici ale v Kyjově. To je asi teď jedno, jenom se potvrzuje, že mi to zdraví opravdu už tak dobře neslouží…hlavně hlava.

Znovu děkuji a přeji Vám spoustu spokojených posluchačů, alespoň tak jako jsem já.
        Hezký den
        Jarka

9. Bohumil Richtrmoc

Jó, a právě jsem zjistil,že odpovídáte, no, něco! Jupí!

1. Nezmaři

Milý Bohumile, moc děkujeme za hezké zprávy – máme velkou radost a budeme se těšit, že se třeba zase někdy potkáme na některém z našich koncertů. Díky a ať se všechno daří! 🙂

10. Bohumil Richtrmoc

Jó, a zapomněl jsem dodat,že díky koncertu v Mstěticích mám vaše “boží” dvojcédé.Hurá!

11. Bohumil Richtrmoc

Sympatická je vaše inteligentní otevřenost, kvalitně udělané web.stránky, nic nepředstíráte -zdá se-, i možnost vám napsat. Jsem postarší, název Nezmaři znám samozřejmě dlouho,tak úplně muziku v životě nepreferuju, takže nijak naproti nejdu, znám tedy muziku/hudbu povrchně jako většinu dalších oborů. Ale před pár měsíci jsem někde nějak dostal do uší píseň “Hej člověče boží”, která mě vnitřně silně zasáhla.To podání, slova, myšlenka! Pak jsem zjistil,že je to vaše interpelace a sháněl jsem vaše CD, nesehnal, prý se cédéčka málo kupují, lidi si stahují z internetu. Já tohle už moc nechápu, ani nechci, za vosumdesát let života mám v hlavě jinou -logičtější logiku, si myslím. Před rokem jsme se přestěhovali z Vysočiny do Neveklova a Mstětice jsou odsud 5 km, no bezva, tak jsem vás viděl na vlastní obrýlené oči a umocnili jste mi projevem vaše písně. Obohacujete vnímavé lidi o příjemné zážitky a to není málo. Znal jsem pár talentů, ale pohodlných, zašlých většinou opilostí. Třeba je ale vše jinak: viď člověče boží! Zvlášť děkuju Šárce Benetkové, která skutečně celé vystoupení vysílala pozitivní energii svou naladěnou tváří i hlasem, byť jen ve Mstěticích. Tak dalších 20 let! Richtrmoc Bohumil.

12. Jirka J.

Dobré ráno, Nezmaři, proč už nejezdíte na festival Okolo Třeboně?

1. Nezmaři

Ahoj, Jirko, v Třeboni hrajeme často a moc rádi, určitě se tam zase vrátíme.

13. Danka

Ahoj, Nezmaři, včerejší koncert byl opět ukázkou toho, jak to fungovat má. Šárka a její Růže mne dostane vždycky. A včera i moje milovaná písnička Zas mi scházíš. Zpěvník mám doma… Tak držte to své kormidlo ještě hodně dlouho a třeba v Praze na Fontáně Ahooooj
    Danca

1. Nezmaři

Ahoj, Dančo, moc díky za hezkou zprávu, měj se krásně a těšíme se někdy příště! 🙂

14. Miroslav Pospíšil

Dobrý den pane Dr. Zajíci,

dovoluji si doplnit Vaši hypotézu o vlivu výroby piva na oteplování planety; zajisté ochlazování uvařeného piva vede k oteplování atmosféry, ale domnívám se, že jste ne úplně vyhodnotil další aspekt a sice, že při výrobě piva v rámci kvasného procesu dochází k vytváření oxidu uhličitého, který je řazen ke skleníkovým plynům a jeho produkce například u automobilů je sledována na mezinárodní úrovni. Možná není daleko doba, kdy i u piva bude zařazena ekologická daň z CO2.

S pozdravem
    Miroslav Pospíšil

15. Jirka

Děkujeme za krásný koncert v Opavě. Je na vás vidět, jak vás hraní baví a lidi to cítí.

1. Nezmaři

Díky, Jirko, taková zpráva je snem každého muzikanta. Byl to s vámi krásný večer, měj se hezky a budeme se moc těšit na shledanou 🙂

16. Marcela Škraňková

Ahoj milí Nezmaři, nevím jestli se na vás můžu obrátit s prosbou o zahrání písničky, ale za zkoušku nic nedám. Dne 20.3.2019 se těšíme na váš koncert v Brně a svůj první koncert živé kapely s námi bude absolvovat naše 6letá vnučka, protože má hrozně ráda vaše písničky. Úplně miluje písničku Písek, kterou si často zpíváme, tak kdyby bylo možné poprosit o tuto písničku pro Zuzanku ze Slavkova u Brna byla bych moc ráda.
    Mějte se krásně a děkuji za vaše úžasné písničky, které mě už dlouhá léta provází
    Babička Marcela

1. Nezmaři

Milá Marcelo, děkujeme za milou zprávu, písničku pro Zuzanku samozřejmě zahrajeme rádi. Zuzanku moc pozdravujeme a ve středu se na vás těšíme! 🙂

1. Anonym

Tak to jste úžasní, děkuji za vstřícnost a na středu se moc a moc těším!!!Marcela

17. Marek

Ahoj Nezmaři, obracím se na vás s prosbou, tedy spíš na Tondu Hlaváče… 😉 Prosím, jaké nastavení jakých efektů používáš třeba při písničce Cesta.
    Děkuji moc, Marek

1. Nezmaři

Ahoj, Marku, mám multiefekt Boss BE-5. Z jeho nabídky používám hlavně efekty “chorus” (je slyšet právě na nahrávce písničky Cesta – tam je efekt nastavený asi na 45%) a “delay” (např. v písničce Písek). Měj se hezky, ať Ti to krásně hraje a někdy na shledanou! 🙂 Tonda

1. Marek

Přeji krásný víkend a děkuji moc za reakci. Vaše všechny písničky nádherně hladí po duši a hudebně (nejen melodicky ale i fortelně) jsou úžasným majstrštykem.
        Jdu si hrát 😉
        Mějte se krásně, těším se, až zavítáte do Brna/Blanska/Kuřimi… 😉

Marek

1. Nezmaři

Díky, měj se hezky 🙂

18. Iva Fialová

Hezký večer. V Praze v Gongu jste zpívali písničku Už zase mi scházíš….nebo tak nějak. Můžete mě prosím napsat jestli je nová nebo zda jí najdu na nějakém CD: Děkuji Fialová

1. Nezmaři

Ahoj, Ivo, patrně se jedná o písničku “Zas mi scházíš”, která vyšla na CD “Nezmaři a Jihočeská filharmonie (2017)” – https://www.nezmari.cz/diskografie/nezmari-a-jihoceska-filharmonie (stopa 8). Měj se hezky 🙂