Diskuse

324 Komentářů

Napsat komentář: Petr Zrušit odpověď na komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

  1. Pavel

    Díky moc za včerejší krásný zážitek z výročního koncertu v Brně. Jste prostě úžasní!
    Jimovi brzké uzdravení, ať může příště přijít s ostatními.

  2. Petr Kolba(Gogo)

    Ahoj kamarádi Nezmaři.Omlouvám se za otravování,ale snad mi můžete pomoci.Je mi skoro sedmdesát a před snad 30-35ti lety jsem hrával píseň kterou jste hráli snad vy,možná tehdy s Žalmanem a která si ztratila v čase a zůstala na ni jen rozkouskovaná vzpomínka.Snad se jmenovala Káně lesní o kterém se v ní zpívá a v refrénu bylo “Přešla zima z tuhou kosou,jaro šláplo nohou bosu na náš práh …..Kdyby jste mi ji pomohli najít … Díky Gogo

  3. petr jánský

    tv noe prave odvysilala zaznam z konceru nezmaru + zus uničov na 38. mohlenickém dostavníku 2013.. vidět šárku benetkovou pavla zajíce pavla drengubáka a tondu hlaváče když se nastrojí je až dojemné.. tolik let spolu.. a čím dál lepší.. své umění předávají mladým hudebníkům.. dík

    1. Nezmaři

      Moc děkujeme za slova uznání. Letos slavíme 40 let, a tak budeme jezdit po celé republice se speciálním pořadem. Ono nás to totiž stále baví.

      1. Iva a Jani

        Koncerty 2018 …to bylo super…jezdili jsme kam se dalo a RADNICKÉ SEDLO, kde jste byli jen v chlapském obsazení…to bylo Boží…vedro na padnutí,ale vám to hrálo jedna radost…

        1. Nezmaři

          Ahoj, děvčata, moc dík, mějte se hezky a těšíme se na pokračování i v roce 2019! 🙂

  4. Bojím se

    Dobrý den,byl jsem na Vašem koncertě a zaplatil vstupné,měl jsem bílé tričko,takže nic načerno/i když pod svícnem bývá tma/.Koncert byl výborný.Ale peníze na vstupné má každý,chtěl bych dát něco víc…Prý Drengubák vypije plno vína než napíše text/říkal Zajíc/.Napsal jsem Vám /text/,kdyby to bylo k ničemu zmačkejte ho a hoďte do koše…”Když se na mě tajná láska usměje,mohu se zbláznit štěstím,den nádherný je,jsem plný energie,jsem plný energie,i když doma eletrika nefunguje,pračka nám nepere,lednička nechladí,voda neteče,topení studený je,den nádherný je,když se na mě tajná láska usměje,jsem plný energie,svět nádherný je,když se na mě láska usměje…” Tak a dělejte si s tím co chcete.Přeji Nezmarům štěstí a zdraví.

  5. Rasputin

    Koncerty 2018?

  6. Luděk

    Milí Nezmaři,
    všude se dočítám o koncertech k Vašim čtyřicátinám “Nezmaři: 40 let na cestě”, ale nikde jsem nenašel seznam všech těchto koncertů, ani na Vašich stránkách.
    Pošlete mi jej prosím nebo je vyvěsíte na stránky.
    Moc děkuji, nerad bych o to přišel.
    Ještě jednou 40 přeje Luděk.

    1. Anonym

      Ano, v nejbližších dnech se to objeví na stránkách.

  7. Vítek

    Dobrý den
    Nemohu nikde najít text a akordy k písničce Ty se ztrácíš.Myslíte že by šla zařadit do vaší rubriky s texty?Přeji hezký den.

  8. Slávek

    Vážení Nezmaři, po dlouhé době jsem byl na vašem koncertě ( v Polance ) a musím říci, že to bylo pohlazení na duši v tom uspěchaném čase. Díky za ty dvě hodiny, kdy jsem mohl jen poslouchat písničky o něčem. Vyrůstal jsem na vašich písničkách a myslím, že na nich i zestárnu. Děkuji vám. Slávek

  9. Jan Konečný

    Dobrý večer, (či ráno i jinou denní dobu),
    podíval jsem se do Vašeho obchůdku zde na stránkách a obávám se, že Vám ho někdo napadl. Alespoň v diskuzi u prvního alba, jehož stránku jsem si prohlížel, je přes 2500 příspěvků, přičemž mnoho jich je psáno azbukou a mnoho z nich jsou jakési internetové adresy.
    Nerad bych byl poslem špatných zpráv, ale asi by stálo za to, aby se na to Váš správce stránek podíval.
    Jinak Vám musím stránky pochválit, jsou svěží a hezké.
    Ať se daří a přeji lepší příspěvky, než je tento.
    Zdraví Jan Konečný.

    1. Jim Drengubák

      Díky za upozornění. Mělo by to být odstraněno.

  10. Verča

    Ahoj mí milí Nezmaři, chtěla jsem se jenom zeptat, jak je to s autorskými právy, když bych si chtěla vypůjčit jednu písničku na představení závěsné akrobacie (pro uzavřenou společnost lidí). Vaše hudba je prostě inspirující ve všech odvětvích 🙂
    Verča

    1. jim

      Pokud jde o neprofesionální vystoupení pro uzavřenou společnost, nevidím v tom problém.

      1. Verča

        Děkuji za odpověď. Těším se na koncert s filharmonií 🙂
        Verča

  11. Michaela Šilingová

    Dobrý den, na festivalu Folková růže říkali “Copáci”, že s vaší skupinou chystají koncert u příležitosti 40. výročí založení obou skupin. Chtěla bych se zeptat, kde a kdy tento výjimečný koncert proběhne a kde bude možné zakoupit vstupenky.
    Děkuji. M. Šilingová

    1. jim

      Mělo by to být 10.11.2018 v Lucerně

  12. Pavel z Bratislavy

    Děkuji za krásné rozezpívání Bratislavy v sychravém ale srdečném prostředí Ružinova. A díky za přátelské posezení u zasloužené teplé večeře v Domě pastýřů. Těším se opět na viděnou. Pozdravuji Tondu, ať se brzo uzdraví. Viktor od Kamelotu byl super. Ahoooj!

  13. Bery

    Ahoj Jime, měli by jsme pro Vás tip na skupinu SEM TAM do pořadu “Na návštěvě u Nezmarů” díky.

  14. Pavel z Bratislavy

    Ahoj kamarádi! Blíží se 42. Mohelnický dostavník. Doufám, že se tam sejdeme. A těším sa na vás ve svém rajonu, v sobotu 23. září 2017 v Bratislavě. Jestli nebudete spěchat, přijměte pozvání na večeři.

    1. Anonym

      Ahoj Pavle. děkujeme za pozvání. Zastavili bychom se asi před vystoupením, které máme od 19.30.
      Ještě si zavoláme.
      Díky a ahoj! Jim

  15. Ivana

    Zdravím, chtěla bych se zeptat, kdy plánujete vydat další CD? Díky Ivana

  16. Petr

    Ahoj milé nezmarstvo,
    už nějakou dobu si broukám kus textu z (asi) vaší písně a nemůžu ji nikde najít celou ani název. Text zní: …má přání, ta nejsou vůbec skromná…
    Možná jste ji hráli o vánocích v Telči.
    Hledal jsem snad všude – na vašem webu, na youtube, google… NIC. Díky za radu.

    1. Petr

      Sorrrrry, už jsem ji našel, hráli jste ji, ale je původem od minesengrů, takže těžké hledání…

      Takže omluva a zase někdy.

      PáPá

  17. Pavel - El Paso

    Šárko, Jime, Zajdo a Tondo, naši milí Nezmaři.
    Děkujeme za návrat k nám do El Pasa po dvou letech, vaše vystoupení bylo nádherné, mráz chodil po zádech, chvílemi se i oči orosily a v srdíčku to zanechalo překrásnou vzpomínku.
    Jste naše srdeční záležitost. Děkujeme i za všechny naše hosty, Mirka a Pavel, Country hospoda El Paso Dolní Cerekev

  18. JITKA

    so 11:46

    dobrý den.
    Velice moc Vás prosím o zaslání 4 fotografií skupiny NEZMAŘI s autogramy všech členů.Má adresa-JITKA KOUTNÍKOVÁ ML,ŘADOVÁ 422,STRÁŽ N.NISOU,463 03..Předem velice děkuji.Jsem sběratelka autogramů
    Sem na invalidním vozíku

  19. Martin

    Ahoj Nezmaři, mohl bych požadat o zaslani akordu v mezihre pisnicky Fenix? Predem moc diky a zdravim do jiznich cech. Šíma.

  20. Venouš

    Ach Vy Nezmaři…
    Váš včerejší koncert v Prachaticích byl opět naprosto úžasný. Krásně jsme si zazpívali a zavzpomínali.
    A v podání s Vašimi kolegy – virtuozi, pastva pro uši i oči.

  21. Vladimír

    Váš koncert v Třebíči jsem si moc užil.
    Krásně zpíváte,bylo tam díky vám vše, do posledního dýchnutí.
    A taky trochu díky zvukaři,kterému jste hezky
    poděkovali.
    Šárčina píseň s klavírem-neskutečný zážitek!
    Mějte se hezky.

  22. vavra

    Mně se to v Mahence nelíbilo, byl to takový kočkopes…

  23. Martin Sajda

    Cau decka! 🙂 Dnesni masakr v Mahence byl neskutecnej zazitek. DIKY!

  24. Paja

    AHoJ! K dnešnímu vystoupení v Mahenově divadle nemám slov – bylo to špica! Nádherný zážitek, který se uložil hluboko v mém srdci. Díky!

  25. Dana

    Krásný koncert 25.1.2017 v Příbrami. Děkuji za Vaší milou společnost a udělali jste mi velkou radost hned na začátku písničkou Písek….. moje nej..nej… Přeji ještě spoustu koncertů a nádherných písní….