Diskuse

324 Komentářů

Napsat komentář: arya Zrušit odpověď na komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

  1. Ilona

    Milí Nezmaři – děkujeme za Váš úžasný koncert v Čechách pod Kosířem – vykouzlili jste nám slzy dojetí v očích, úsměv na tváři a radost v srdci. Děkujeme

    1. Jim Drengubák

      Moc děkujeme za slova uznání… taky jste se nám moc líbili.
      Jim

  2. Ivana

    Ahojky Nezmaři, děkuji za včerejší skvělý koncert v Čechách pod Kosířem u pana Obra. Nemělo to chybu. Jste skvělí. Vstupenky byly jako vánoční dárek pro mě a mé dva blízké kamarády a moc jsme si to užili. Přeji vše nej do nového roku. Ivča

  3. Jana

    Moc děkuji za koncert v Pardubicích. Byli jste úžasní. Škoda, že s Vámi nemohla být Šárka.
    Přeji Vám hodně zdravíčka a ať Vám to skvěle zpívá i v roce 2017.
    Na další koncert se těší
    Jana

  4. Libor

    Zdravim.
    Prosím pěkně… Jak se jmenuje píseň “světla kolem mizí, připadám si cizí…”? A najdu někde text s akordy?
    Jste skvělí, držím palce do další práce.

  5. Karel

    DIky za koncert v Klasterci, sice bez Sarky ale supr.Sarko,brzo na koncertech tzn zdrava.Jime jsi fantastickej zpevak.Karel

    1. jim

      Díky Karle, to se pozná opravdový znalec.

  6. Pavel z Bratislavy

    Ahoj, kamarádi! Na letošním Mohelnickém dostavníku jsem v promluvě citoval vaši a také naši oblíbenou píseň “Časy se mění”. Doufám, že se letos ještě setkáme na některém z koncertů. 1.9. jsem odstartoval třetí rok služby v Bratislavě. Jo, časy se nejen mění, ale čas naštěstí taky kvapí…

  7. Jana

    Ahoj Nezmaři, moc děkuji za krásné koncerty v Hlinsku (Špekáček) a ve Vysoké Mýtě na náměstí. Šárka byla nějaká smutná, tak doufám, že je vše v pořádku a přeji jí aby všechny bolístky přebolely. I když občas není do zpěvu, muzika vždy pomůže a proto ještě jednou díky.
    Ještě chci poprosit o jednu informaci – nádherná písnička, která mne dostala a občas bych si ji chtěla “zabroukat”. Jak se tato zřejmě nová píseň jmenuje a jak se dá získat text?
    Refrén: “Zas mi scházíš, zas mě hledáš, procházím se nádražím. Zas mě trápíš, zas tu čekám …
    Moc děkuji a krásný zbytek léta.

    1. Jim Drengubák

      Ahoj Jano, ta píseň je nová a budeme ji teprve natáčet na další CD.
      Ahoj Jim

  8. Laďka

    Ahoj Nezmaři, děkuji za krásný zážitek teď v neděli na Portě. Prozradíte mi, prosím, od jakého akordu hrajete Řeku? Děkuji moc a ať Vám to stále takhle pěkně šlape.

    1. Jim

      Od Edur

  9. JoeAzbest

    Ahoj kamarádi, rád bych se vás zeptal, na Mikiho Ryvolu, jak se mu daří a zdalipak chystáte na tento rok nějaké společné vystoupení. Díky.

  10. Káča

    Drazí Nezmaři, děkujeme za milé zastavení na obnoveném Sokolovském dostavníku! Už vymýšlíme, jak se dostat do Mariánek, ráda bych vás viděla jinak než v džínech a slyšela jinak, než jsme zvyklí…;-)

  11. Anonym

    Ahoj Nezmaři byla sme celá osada na koncertě Roháču z Lokte a přiznávám moc krásné vystoupení. pohodička a i humor a o Vás mluvili moc pěkně. Prosím znáte je? díky Inka

    1. Anonym

      No jistě že je známe.Vždyť hrají ještě déle než my a tím pádem ani nejde je neznat,
      Ahoj Jim.

  12. inka

    Ahoj Nezmaři byla sme celá osada na koncertě Roháču z Lokte a přiznávám moc krásné vystoupení. pohodička a i humor a o Vás mluvili moc pěkně. Prosím znáte je? díky Inka

  13. Hana

    Dobrý den, ahoj, měli bysme dotaz, v červnu budete mít koncert na Kamínku v Byňove, máme od Vás téměř všechny cd včetně podpisů 🙂 a chybí nám poslední dvd a cd, bude možnost zakoupení a podpisu na místě? Děkuji za odpověď Hana s rodinou

    1. Pavel Zajíc

      Ahoj Haničko, možnost doplnění vaší naší diskotéky bude, včetně podpisů i jiných intimností 🙂

  14. Lucie Bolchová

    Dobrý den, mám prosbu, dají se sehnat noty na Vaše písničky? Hrajeme je s kolegy a já bych se chtěla přidat na flétnu, moc se mi líbí písničky z posledního alba Stopy bláznů, pak Řeka, Bouře, Hej člověče boží, Bodláky a další, děkuji L.

    1. Anonym

      Některé z písní by měly být ve zpěvníku Nezmaři-20 let. Zpěvník by ještě měl být k mání v hudebninách.
      Ahoj Jim

  15. JirkaP

    Ahoj Nezmaři
    chtěl bych vás poprosit, zda byste ve svých archivech neobjevili jednu písničku. A pomohli mi alespoň zkompletovat text. Je to moje srdeční záležitost, vždy když sem si ji hrál, tak mi vstávaly všechny chlupy na těle…..To jste ještě hrávali s Matějem… Měl jsem tuto píseň nahranou na kotoučáku ještě z dob Radioporty a bohužel přístroj i pásek dávno vzali za své…
    Netuším vlastně ani jak se jmenuje. Osud? Palác osudu? Text první sloky zněl: Za bílou zdí se prvním křikem hlásí o právo žít bezmocné mládě člověčí….

    1. Pavel Zajíc

      Ahoj Jirko, písnička o který píšeš není naše, napsal jí Jaroslav Pochmon z ostravské kapely Cantabille, jmenuje se Vše plyne a vyšla na EP desce z r.1975 Osmero přání a na desce Všechno je jinak, kterou jsme natočili s Lubošem Hrdličkou a Ájou Joskovou v r. 2001.S tou srdeční záležitostí souhlasím, mě držela nad vodou celý dva roky vojny a umím jí dodnes. Ahoj Zajda

      1. Jiří Škramlík

        Ahoj. Je to už hodně let, ale přesto to zkusím. Mohl bych poprosit o akordy na píseň Vše plyne. Nejsem žádnej přeborník a nějak to nemůžu dát dohromady. Předem děkuji. Jiří Eifel Škramlík

    2. Zuzana

      Ahoj Jirko,
      tady je text i s odkazem na nahrávku….
      http://hrivnac.blogspot.cz/2015/05/vse-uplyva.html

  16. Irena

    Ahoj Nezmaři,moc se mi líbí Vaše písničky,mrkla jsem do Vašeho kalendáře a mám dotaz,jestli bude nějaký Váš koncert přímo v Brně?Na koncertě 22.11.2015 v Brně byla informace,že připravujete do Brna koncert s Filharmonií snad v Besedním domě?Bude prosím něco takového?Vaše koncerty jsou pohlazením po duši a úžasným zdrojem jak dobít energii..Díky že jste,přeji hodně zdraví a nádherných písniček jako dosud.

  17. Adéla

    Zdravím, chci se zeptat, jestli s vámi bude zase vystupovat Miki Ryvola?

    1. jim

      Tak s Mikim Ryvolou nás můžete vidět 13.5. na Konopišti (ve triu) a potom 25.8. v Praze na oslavách narozenin Country radia.

  18. Jirka

    Milý Nezmaři.

    S přáním úspěšného roku 2016 by mě z vaší muzikantské kuchyně zajímalo – není-li to přísně tajné,jak dlouho dopředu domlouváte koncerty s Mikim a jestli i v roce 2016 plánujete nějaké koncerty s výše jmenovaným bardem …..
    Děkuji za čas i informaci.

    Jirka Krtek

  19. Petr

    Zdravím Vás, chci poděkovat za to, že jste, a přeju si i Vám, abyste ještě dlouho byli. Shlédl jsem E-obchůdek a zkontroloval, že většinu nosičů vlastním, nicméně poslední CD mi chybí, a protože nemám byt nafukovací, chci se pozeptat, jestli se někde nedá zakoupit elektronické staženi bez nosiče.Stejně CD vždy proměním v MP3 a pak už originál nikdy nepoužiju. Děkuji za odpověď a za případný odkaz.

    1. jim

      tak s Mikim Ryvolou nás můžete vidět 13.5. na Konopišti a potom 25.8. v Praze na oslavách narozenin Country radia.

    2. jim

      Ahoj Petře, zatím o vydání písniček čistě na MP3 neuvažujeme.

  20. arya

    Dobrý den,
    Prosím nepřidali byste na tyto stránky i text k písni ,bez refrénu’ ?
    Vím že zde máte album stopy bláznů ale při otevření se mi zobrazí jen jedna píseň.

    předem děkuji za reakci 🙂

  21. Kosi

    Zdravim, nešlo by něco udělat se stránkami, aby se dobře zobrazovaly i na telefonu? Zkoušel jsem tři prohlížeče a v žádném nevidím menu, pouze prostředek stránek.

    1. Anonym

      Jsou předělané tak, aby fungovaly i na mobilech.
      Nicméně dotaz předám správci našich stránek.
      Jim

      1. Kosi

        Dobrý den, tak jsem zjistil, že se mi to menu zobrazuje. Pouze jsem si ho nevšiml. Dneska jsem to zkoušel na mobilu s Windows a tam se nahoře v tom černém okénku ukazuje malá šipka a tak jsem hned poznal, že je to rozbalovací menu. Předtím jsem to zkoušel na Androidu a tam ta šipka není, tak mne to zmátlo.

        1. Michal Ceé (Autor)

          Je to tak, snažili jsme se, aby stránky byly dostupné i pro mobilní zařízení, ten černý proužek je hlavní menu.

  22. Marcel

    Milí Nezmaři, prosím o info, zda se bude konat adventní koncert 12.12. v Borovanech. Zatím jsem nikde nenašel možnost, kde si objednat (zakoupit) vstupenku. Děkuji Vám za odpověď a mějte se všichni fajn. M.

    1. Jim Drengubák

      Určitě se zeptejte na městském úřadě, který koncert pořádá.

  23. Myšák z Mostu

    Ahoj kamarádi,
    narazil jsem na váš koncert 28.11.2015 v Bílině v kostele sv. P+P. Ale ve vašem seznamu koncertů není. Je tedy zrušen? A pokud ne, kde se dají sehnat lístky? Díky Myšák

    1. Jim Drengubák

      Ahoj Myšáku, tak koncert v Bílině byl přeložen asi na květen 2016. Tak sleduj náš kalendář. Díky za přízeň a ahoj!
      Jim

  24. Krtek

    Ahoj kluci a děvče od Nezmarů.
    Asi nejsme první ani poslední, kdo má rád vaši muziku, váš pozitivní pohled na život i “snesitelnou lehkost hraní”.
    Jako milovník Wabiho i Mikiho písniček až s dětinskou radostí vítám vaše společné hraní s Mikim i příjemnou barvu, kterou “ryvolovkám” dáváte.
    Těším se, až vás moje oko i ucho uzří v objektu KD Rubín.

    P.S. Buďte zdrávi, to přeji samozřejmě o to více i “příležitostnímu spoluhráči” Mikimu, a pokud bude mít čas a nebude čekat až mu pošťačka přinese důchod, tak ho klidně do Brna vemte!

    Krtek

    1. Jim Drengubák

      Už se taky těšíme. Tak na viděnou 22.10.
      Jim

  25. Pavel z Bratislavy

    Ahoj, kamarádi! Již se hlásím od Dunaje… Děkuji za kamarádské spolčo na Mohelnickém dostavníku.Vaše vystoupení jsem nestihl, ale těší mě, že jsme si se Zajdou a Jimem poklábosili. Dostavník byl excelentní, jako vždy. Díky Bohu, že Aligátor má sílu to v dnešní době připravit a zvládnout. Ať žije další ročník. Držte se v sedle!

    1. Jim Drengubák

      Ahoj Pavle! Bylo to jako vždy milé shledání. Těšíme se, až budeš poblíž….