Nezmaři
Úvodník arrow Středník
Středník
 

Napsal Jan Kořínek, v 23. 02. 2008, 11:13

Publikováno v : Pitominky, Obsahové vycpávky


Tento článek je nesmírně významný tím, že jste se ocitli právě v prostřed čtení Vaší milionářské výhry.

Jimův úvodník jste už asi četli. Protože mimo jiný píše o nás, dovolím si do tohodle trochu "fór pro fór" článku napsat, jak to bylo, než to bylo. Zkrátka co všechno nás loni na podzim (11.10.2007) dovedlo až na jeviště v KC Novodvorská. Se Sleepem (v titulkách na DVD ho najdete jako lopatka) jsme se už tak půl roku před tím bavili, že tehdejší stránky Nezmarů jsou prima co do obsahu, ale že by mohly bejt o něco lepší, krásnější, na jiném hostingu, no prostě že bysme jim udělali stránky z gruntu znova a u nás.

Chvíli jsme debatovali, kudy do toho a pak to celé usnulo až do památného večera. Jim na jevišti oznámil chystané třicetileté výročí a použil pro Nezmary osudné slovní spojení, že se chtějí vrátit "ke kořenům" kapely. Shodou okolností je to název rodinné firmičky s penzionem, kterou mám s mou milovanou ženou. Hned jak to Jim vyslovil, blesklo mi hlavou, jak by bylo prima, kdyby zahráli u nás na koncertě, s myšlenkou jsem si pohrál několik hřejivých vteřin a pak ji nechal zasypat další kupičkou not z pódia.

Po koncertě se bavíme ve foier kulturního centra a Jitka (moje žena bez funkce v titulcích ;o) se mě ptá, jestli mě napadlo to samý. Když jsem přisvědčil, jen se otočila a než jsem se nadál, začala se i s devítiměsíčním bříškem sápat na jeviště. To mi nedalo, mrknul jsem na Sleepa a rázovali jsme tam taky.

Jitku už jsme zastihli v živém rozhovoru s Jimem, který říkal něco ve smyslu, že není problém. Pak už slovo dalo slovo a začali jsme jednat o sponzorování týhle prima kapely. Jitka, jako nejlepší networker, co znám, ještě vypomoha vizitkama, který jsem u sebe samozřejmě neměl a nato následovala běžná práce na neběžném webu.

Užívejte si jeho čtení i funkce tak, jako jsme si my užívali jeho tvorbu
Kořen alias smeták


   
Citovat článek na svých stránkách
Podobné články

Komentáře uživatelů  
 

Průměrné hodnocení

 

Zobraz 1 z 1 komentářů

Pochvala

Napsal: capricom@email.cz (Registrovaný) v 06. 02. 2009, 10:05

Pochvala

Napsal: capricom@email.cz (Registrovaný ) v 06. 02. 2009, 10:05

Zdravím Vás všechny - Nezmaři:-)). 
Jako milióntý človíček-návštěvník jsem si vychutnala ukázky z Vaší tvorby a nelenila jsem a objednala i cédéčko,abych se mohla kochat v klidu a těšit se opět na Váš konzert. 
Jinak chválím Vaše stránky! 
Tak někdy zase v Kadani, Vaše posluchačka Jarika

 

» Odpověz...

Zobraz 1 z 1 komentářůPřidej komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj.


mXcomment 1.0.6 © 2007-2014 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
< Předch.