Nezmaři
Úvodník arrow Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Napsat vzkaz


Laďka    16 únor 2013 19:19
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Děkujeme za nádherný koncert v Jablonci, plný emocí, radosti i legrace. Přáli jsme si slyšet Růži, a to se nám splnilo. Zážitek byl ještě umocněný nádhernou ukázkou s doprovodem filharmonie. Děkujeme za krásné písničky, včetně nových, které opět nezklamou svými pravdivými texty. Zdravíme z Liberce a hrajte nám dál!!!

Ája    12 únor 2013 21:00
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
;) ahoj a dííík za tolik radosti a potěšení vykouzlené za pouhé dvě hodinky ... včera v Berouně. Ája z první řady

Kamila Kozlová    12 únor 2013 18:45
Ahoj Nezmaři,navštívila jsem Vaše stránky.Dnes v Praze,opravdu celý týden budete rozdávat radost v mnoha městech.Zkoukla jsem Vaše vystoupení z dřívější doby,tuším,že to byl koncert v Brně nebo jste společně vystupovali s někým,jako hosté.Ale co mě zaujalo,byl krátký proslov Džima,jak Vám lidé píšou a děkují za Vaše písničky,respektivě jednu,kterou následně hrajete.Zajíc dodal,že je to sice pěkný,ale že Vám taky jeden napsal,že se po to všem nádherném i rozvedl a že Vám za tu písničku pěkně děkuje.No,smálo se i publikum,což jinak ani nejde,protože je to život.Tak to jsme dva,já Vám za ní taky mockrát děkuju,cha,cha.Jinak přeji mnoho zdraví,spokojennosti a dalších krásných chvil s Vašimi kamarády,přáteli a příznivci,kteří Vás mají rádi,tak,jako já spoustu let.Kamča.

Honza + Alík    12 únor 2013 10:52
Byla radost Vás slyšet a vidět včera v Berouně. Díky za to rozdávání pohody. :)

Ivana    05 únor 2013 19:30
Díky za úžasný včerejší koncert v Plzni. Bylo to jako vždy super. ;)

Honza + Ester    05 únor 2013 00:23
Milí Nezmaři, díky za krásný koncert v Plzni, díky za silné zážitky. Brzičko na viděnou a na slyšenou :). Ať se Vám daří i nadále. Ještě jednou - díky!

Vincejanmayen.cz    04 únor 2013 11:18
Zajdo mám prosbu. Dělám knihu o Copu, vyjde k letošním pětatřicátinám.
Psal jsi jim kdysi nějaký ptákoviny tu jako sleevenote, tu čtení ke křtu desky. Rád bych to tam publikoval, ev. pokud bys chtěl napsat něco nového- nebráním se.
Děkuji
Vince

Dáša J.    29 prosinec 2012 00:02
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milí Nezmaři,
váš dnešní koncert v Kašperkách byl pro mě krásnou tečkou za letošními svátky, děkuju za něj! :-) Přeju vám i vašim blízkým a příznivcům šťastný rok 2013, hodně smíchu, pevné zdraví a ať k vám přicházejí jen samé dobré zprávy! :-)

Karolína Kaplanová    27 prosinec 2012 20:06
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři,
ještě dodatečně děkuji za nádherný zážitek z koncertu v Rabštejnské Lhotě a za nejkrásnější vánoční dárek (písničku Písek) od vás. Od Tlapáků jsem dostala kalendář se spoustou fotek z koncertu a od ježíška tablet, na kterém si video z koncertu pouštím pořád dokola.
Ať se vám v novém roce všechno daří a těším se, že se zase někde poblíž Chrudimi uvidíme ;) .

Pavel z Domu pastýřs    19 prosinec 2012 22:08
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Děkuji za krásný koncert ve Šternberku 19. prosince 2012. Doufám, že "farní produkt" přišel po koncertu k užitku. Děkuji Sendymu Noskovi a jeho manželce. Přeji požehnané Vánoce a celý rok 2013!!

Filip Zich    16 prosinec 2012 00:55
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda by nebyla možnost mi poskytnout kontaktní email,nebo jiný kontakt na Miki Ryvolu.
Předem díky za odpověď Filip Zich.

Kateřina    13 prosinec 2012 15:13
Tak na tento článek nelze neupozornit
http://www.novinky.cz/veda-skoly/287317-genet ici-jsou-na-stope-tajemstvi-nesmrtelnosti-klicem-je-nezmar.h tml :p

Iva Malinová    08 prosinec 2012 23:29
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Díky za koncert v Rabštejnské Lhotě, báječný zážitek! Jsem moc ráda, že právě Nezmaři jsou vzorem a inspirací - pro Karolínku a pro všechny moje děti ze souboru Klíčenky (mimochodem, jsme jen o pět let mladší než vy - budeme slavit třicítku). Děkuju a těším se na nové písničky , určitě zase nějaké vybereme a budeme je zpívat s úctou, vděčností a láskou.

Majka    08 prosinec 2012 19:55
Ahoj Nezmaři váš vánoční koncert 6,12,2012 v Českých Budějovicích byl opravdu zážitek. Bylo to nádherný,úžasný,skvělý. Byla jsem už loni a letos jsem se vydala znovu. Takže díky,díky a přeji vám hodně zdraví a štěstí do nového roku a další skvělé koncerty.Majka

Klára    04 prosinec 2012 17:54
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Drazí Nezmárci.
Všichni, ale opravdu všichni, vás chválí za Vaše koncerty......souhlasím. Ale drze si dovolím jednu výtku.....co Vaše fotogalerie....nechtělo by to vzít prachovku a vložit nějaké nové, čerstvé, neohleděné fotky??? :?
Měli byste poskytnout potěchu i pro naše zraky :eek . A o Zaječí odpovědně.........ani nemluvííííím. To je furt samý hraní a ani hezkého slovíčka nám občas Zajda neodpoví.......tož co vy na to ?Přeji úspěšné prosincové hraní a bezpečné ježdění po naší krásné zemičce ;)

martin    26 listopad 2012 16:49
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
ahoj kdypřijedete do české lípy :p :grin

Jana    21 listopad 2012 10:49
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Drazí Nezmaři, moc Vám děkuji za koncert ve Stříbře 16.11.2012. Byli jste úžasní!!!!!! Za zpěv bez zvukové aparatury děkuji, moje bolavá ouška tento počin ocenily. Jěště jednou dík a snad zase někdy ve Stříbře ale i jinde. Hezký zbytek roku a vesele do neveselého roku následujícího. :p :p ;)

Pavel    28 říjen 2012 19:25
Vážení přátelé, páteční koncert v Tišnově byl naprosto super. Moc díky.
P.S. Šárce to fakt moc sluší.

Dáša    28 říjen 2012 01:37
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři, váš čtvrteční koncert ve Znojmě v klubu Harvart byl super!!! Krásná atmosféra, prima lidi, pohoda. Děláte krásnou muziku co člověka pohladí po duši a za to vám patří veliký dík. Už teď se těším, že s vámi oslavíme ty vaše krásné pětatřicetiny. A Telč s uničovskými filharmoniky si rozodně nenecháme ujít. Mějte krásné dny. Dáša a spol. kytarových "holek" :)

Pavlína N.    11 říjen 2012 10:24
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dobrý den, rovněž se přidávám k hodnocení koncertu včera ve Mlejně, byl naprosto výborný, a už se těším někdy zase příště. Mějte se a přeju krásný den.


591
vzkaz v knize

EasyBook