Nezmaři
Úvodník arrow Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Napsat vzkaz


Alca    21 prosinec 2008 19:11
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Nikdy bych nevěřila, že já, tramp a milovník country a folku, budu někdy (a s nadšením!) poslouchat filharmonickej orchestr! Díky za úžasnej koncert 19.12.!

Radka    20 prosinec 2008 22:49
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahojki Nezmarci,dnešní výlet z Polanky do Opavy stál za to.Zpívání koled s Vámi na náměstí bylo velkým zážitkem.Díky za to i za nové DVD a ještě jednou Vám přeji krásné Vánoce.Radka

Dasaf007    20 prosinec 2008 21:57
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milý Nezmárci! Včerejší koncert v Metropolu mi zvedal chloupky na rukách i nohách! Zkrátka, když se sejdou jihočeši, vznikne z toho vždycky něco obrovského! A to váš koncert s filharmoniky určitě byl a bude...! Jen se teď nemůžu dočkat Vánoc, protože mi DVD, které jsem si zakoupila u sličné, dlouhovlasé slečny Rýši, sebral ježíšek s tím, že ho znovu najdu až pod stromečkem. Je to od něj pěkně hnusný, že mě nechá tak dlouho čekat...! Takže ještě jednou veliké DÍKY za nádherný zážitek, z kterého budu žít ještě minimálně celý tento rok! 007

Lenka    20 prosinec 2008 10:17
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Nezmaři zdravím a přidávám se ke všem pochvalám ,které už zazněly, ale přece jen včerejší koncert chybičku měl...
byl krátký.. :)
Přeju příjemné Vánoce a spoustu šťastných a pohodových chvil v příštím roce

Radka    19 prosinec 2008 23:08
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři - Šárko, Zajdo, Jime a Tondo,
právě jsem si přečetla všechny ty pochvalné vzkazy od vašich fanoušků a musím se k nim přidat, ale trošku z druhé strany, z pohledu nás, vašich kolegů :) Myslím, že za všechny členy Jihočeské komorní filharmonie můžu napsat, že těch pár dnů, co jsme s vámi strávili, bylo příjemným odskočením od Mozartů a Beethovenů :) a pevně doufáme, že se s vámi uvidíme dřív než zase za rok před Vánocema. Bude se mi po vás stýskat, jste skvělý..

S přáním krásných a pohodových Vánoc, Radka
P.S.: Jime, sólistická šatna je Ti kdykoliv k dispozici :-)))))))))

Michaela    18 prosinec 2008 17:20
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Za tu lásku co dáváte,
za ty krásné chviličky,
co jste nám vždy věnovali,
ze srdce a dušičky,
nemocným i zdravým dětem-
zpívali jste písničky.
O lásce a o štěstí,
zpíváte vždy s radostí

Kéž vám osud všechno splatí,
za tu Vaší dobrotu,
vždyť Vy milí Nezmaráčci-
dáváte sílu k životu.

Je to jen pouhá báseň,
ale v srdci zahřeje.
A lidičky neříkejte né,že ne.

Míša    17 prosinec 2008 23:30
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři .
Moc se těšíme na pátek do divadla ,budou to takové malé velké vánoce.A pan Vavřínek s orchestrem ,tomu dá to vánoční kouzlo,Budem držet palce,nebojte.Sedíme v druhé řadě tak jestli Vám vypadne text tak houknem a pomúžem.Horší by bylo ,kdyby něco vypadlo panu Vavřínkovi ,houkání by asi nepomohlo .Ale to se (snad)nestane ,tak jsme v naprostém klidu a moc moc se těšíme.A co více popřát,láhev vína je prázdná tak budu končit,příště si otevřu litrovku. Krásné vánoce hodně štěstí a zdraví a šetřete se ,chci vás poslouchat ještě aspoň 20 let.Každej si něco přeje od ježíška a já si přeji ještě spoustu krásných večerů právě s Váma.Doufám že mi to ježíšek splní a ráda se o radost podělím se všema, kdo poslouchá vaší hudbu.
Děkuji jedna z vašich posluchaček. :) :)

Marie    15 prosinec 2008 17:46
Milý Nezmaři,
moc děkujeme za krásně prožitý podvečer na Kulaťáku.

Přejeme Vám všem krásné a pohodové vánoce.
Do nového roku spousty krásných písniček ;)
Ahoj Marie, Martina, Jitka a Verča

Zina Borlová    14 prosinec 2008 18:10
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři, Ježíšek už nám v předstihu nadělil krásný dárek -lístky na Váš koncert s filharmoniky.A tak v pátek 19.12. vyrážíme na docela dlouhou cestu do Budějovic.Moc se těšíme!!!!!
Zdraví Vás příznivci z Loun -
Zina, Pavel, Tom :) :) :)

Milan a Michaela    09 prosinec 2008 21:18
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Čao Nezmaři!
Váš koncert s Jihočeskou Filharmonií 3.12.2008 byl nádherný!!! Moc se nám líbí všechny Vaše desky a písničky, ale tohle bylo něco vyjímečného.Zaposlouchat se do takového orchestru, potom se přidat Vy se známými písničkami, to bylo. To uteklo! Paráda!
Těšíme se na vydání Cd.
Pohodové vánoce všem a PF 09'
Michaela a Milan Hotový Č.B.

Jana    09 prosinec 2008 14:26
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milí Nezmaři,
srdečně Váš zdraví popradsko - mohelnický klan a dovolte, abychom zhodnotily Váš koncert z 3.12.2008 s JF v Budějovicích.
Byl senzační, famózní, úžasný jedním slovem - nádhera! Aranžmá a úprava byly tak krásné, až se nám tajil dech a k dojetí jsme neměly daleko. Myslíme si, že klidně mohou zrušit "Zlatého slavíka" neboť my už svého absolutního vítěze máme - je to Šárka.
Pokud by jste z toho udělali tradici, tak už teď se těšíme na příští rok i když je to do Budějovic hodně, hodně daleko, rády si uděláme čas.
Vše nejlepší přejí
Jana - Dana, Marcela, Lenka

Peťa a Michal    08 prosinec 2008 20:50
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahojte Nezmaři, tak jsme právě dorazili domu z Vašeho koncertu v Lovosicích. Musíme opravdu smeknout, protože stejně jako s ataraturou, i naživo jste fakt skvělí!!!! Nehledě na lidi v publiku, kteří se teda "fakt povedli":-( Až nám Vás bylo líto. Tak jsme jen chtěli říct, že naše srdíčka jste potěšili jako vždycky. A taky jsmě Vám tímto chtěli moc poděkovat za Vaše písničky, které nás hřáli na naším víc než ročním pobytu v Anglii, a které nám v autě hráli přes celou cestu Evropou. :-)
Díky moc.
Mějte se krásně a snad brzy... ahoooj.
PS: Asi si darujeme pod stromeček lístky na nějký Váš další brzký koncert, ať je kde je:)

Zuzka    06 prosinec 2008 20:25
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmárci. Teď je hodinu po vašem vystoupení a já pořád čerpám energii z toho vašeho krásné koncertu ve Strakonicích. Jste fakt skvělí...Doufám, že se to podaří a jak jste naznačili, přijedete sem příští rok na podzim i s filharmonií... Už teď se na vás moooc těšim. Zuzka

Vlasta    04 prosinec 2008 11:20
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Srdečně zdravím všechny Nezmary. Doufám, že se stane tradicí v předvánoční čas v tomto spojení a nádherném aranžmá vyslechnout písničky, které nás provází tolik let. Můj obdiv též panu dirigentovi, který byl velmi přesvědčivý. Šárka Benetková si zaslouží, aby jako dáma byla představena první, pokud to není nějaký režijní záměr od Jima. Těším se na CD z tohoto koncertu, připomene mi tu nádhernou atmosféru. Vlasta z CB :) :) :grin

Jirka    04 prosinec 2008 08:41
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmari,
diky za krasny zazitek vcera Budejkach. Dovedu si predstavit mnozstvi prace a casu, ktere usporadani teto akce obnaselo. Tech 320 km tam a zpatky , urcite stalo za to. Doufam ze vam nestoupne slava do hlavy jako Nedvedum, kdyz naplnili Strahov.
Podekovani take panu dirigentovi, byl skvely.

J.

Lucka z Jihlavy    04 prosinec 2008 08:20
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj NEZMAŘI! Včera večer jsem si udělala s pár přáteli výlet do Budějovic a stálo to za to :o) Včerejší koncert byl vážně úžasný!!!!! Bylo to krásné pohlazení pro dušičku :o) Byla jsem strašně zvědavá,jak se Vám to podaří a bylo to na jedničku!!! Takže děkuju Vám za krásný zážitek a 13.12. se sejdeme v Jihlavě :o) Mějte se krásně!!

Ivana    27 listopad 2008 09:13
dobrý den,
díky moc za pohodový večer v Benátkách nad Jizerou. bylo to předvánoční pohlazenií pro duši.
těšíme se na další.
Ivana z ČB /Havlindy/ t.č. přestěhována do Benátek za svou láskou/

První řada Liberec    26 listopad 2008 15:14
Ahoj Šárko, Tondo, Jime a Pavle!
Moc děkujeme za příjemný večer s vašimi písničkami a vtipnými kydy.....
Bylo to SUPER! Přijeďte zase brzy do Liberce. :grin
Pavla, Zdena, Svatka

Pavel Kavec    25 listopad 2008 20:40
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Mooc zdravím od nás, z loštické fary. Na koncert s filharmoníí se asi nedostanu, leda "s křížkem po funuse". Ale, těšíme se mnozí na vás ve Šternberku u Olomouce 21. 12. v neděli. Doufám, že vás sníh nezavějě ! P.P.Pavel. P.S. Co můj saxofon ??

Hana    24 listopad 2008 23:45
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milí Nezmaři,
díky za nádherné vystoupení v Turnově. Celý koncert jsem čekala na moji oblíbenou píseň Bodláky ve vlasech a vy jste nezklamali, opět jsem se dočkala, Nedávno jsem oslavila svoje kulatiny a tak jsem od vás dostala, aniž jste to tušili, nádherný dárek. Takže díky a ať se vám stále daří.


591
vzkaz v knize

EasyBook