Nezmaři
Úvodník arrow Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Napsat vzkaz


Pavel    08 červenec 2009 12:46
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Arturo je kytarový mág!¨Na jeho solo vystoupení pak společně s Vámi na Zahradě-na to budu dlouho vzpomínat.Díky moc.Ahoj

Dasaf007    28 červen 2009 11:57
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tak ještě teď se nemůžu vzpamatovat z nádherného pátečního výletu NEZMAREXPRESEM. Pára z mašinky voněla pohádkovým peklem, letní krajina, která pomalu ubíhala byla jak barevným štětcem vymalovaná a zmáčený les a posečená tráva vám plnila plíce nejkrásnějším parfémem světa, až se hlava omámeně točila. Letní bouřka, která nás pak zahnala do dřevěné boudy, dodala neopakovatelnou atmosféru celému koncertu. Byl to zážitek! V takové přírodní atmosféře získávaly texty nový smysl. Neopakovatelnou hru živlů (Nezmaři, bouřka....) pak ještě umocnilo společné hraní s exotickým hostem - Arturem Fuertem, který si nás okamžitě získal nejen svou nádhernou hrou na kytaru, ale i svou srdečností, výřečností, milým úsměvem a roztomilými českými slovíčky, a hlavně: hlavně mu chutnalo české pivo, které si v kombinaci s kubánským doutníkem slastně po konceru vychutnával.
Takže, kdo jste Artura ještě neslyšel, vydejte se na některý z koncertů! Věřte mi, nebudete litovat! Stojí to za to!
A ještě otázka na Zajdu:
Chtěla bych se zeptat, kde se dá objednat počasí.... Protože to při koncertu i se všemi efekty, bylo evidentně objednáno a zrealizováno "na míru." Díky! 007

Pavel z Loštic    15 červen 2009 23:08
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Jak to vypadá se slíbeným dostaveníčkem po koncertu v Uničově 6.7. na naší Farní zahradě? Hrajete tam, pro nás, dosti pozdě. Slivovice bude vykopána zřejme před vaším příchodem... Je jak je. Těším se na cd- filharmonické...

Petra V.    05 červen 2009 20:58
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
I přes tu "zimu" jsem si parádně užila 3.6. koncert na VYŠEHRANÍ 2009, kde se sešly PERLY našeho JIHU, to Jihočecha vždycky potěší :)

Bylo to moc fajn a tajně jsem doufala, že se na konec objevíte i s P. Jíšovou, Epydemií a Žalmanem na pódiu a zazpíváte / zazpíváme si / nějaký společný song.

Ale závěrečná pocta panu W. Matuškovi, kdy celý areál jen za zvuku kytar zpíval ve stoje Sbohem lásko, musela dojmout snad každého.

Přeji plno dalších podobně vydařených koncertů.

Jirka    02 červen 2009 14:05
Ahoj Nezmaři.
Díky za sobotní koncert v Hradci Králové. Smekám před tím, jak jste koncert odehráli naplno, i když jste na nás málem hráli přesilovku! Asi se Vám nehrálo moc dobře (málo lidí, zima...), ale snad Vás potěší, že ti, kteří přišli, rozhodně nelitovali. I přes tu nekřesťanskou zimu jsme si to moc užili. Navíc bylo i perfektně nazvučeno.

A teď jeden dotaz do Zaječí odpovědny: Chystá se nějaké nové řadové CD? Na koncertu jste nás namlsali novou písničkou - hezká, ale doufám, že ten text nemáme brát vážně a že nezůstane sama ;).

Ještě Vás chci pochválit za výběr termínu koncertu na Rožmberku - 11.7. odjíždíme na dovolenou do JIžních Čech, takže se tam snad uvídíme. Už se moc těšíme.

Jirka

Miras    01 červen 2009 08:04
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj, Nezmaři. Děkuji za naprosto dokonalé vystoupení v Nymburce. "Rozštípali" jste mě na milion kousíčků a vrátili o x let zpátky do Telče, Jindřichova Hradce, a vlastně na mé první vandry, kdy jsem se u ohně na Vašich písničkách učil první "složitější" akordy a zkoušel zpívat jiné hlasy, než první :) Díky.....

Lipan    30 květen 2009 19:03
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři.Chtěl bych Vám,jako "MILIONT NÁVŠTĚVNÍK",poděkovat za dnešní Nymburský Koncert.Srdíčko při Vašich písních pookřálo a vzpomělo na první začátky s kytarou.Bodláky byly jedny z prvních.Tak ještě jednou Díky a přeji dalších krásných 30-let úspěchů a hlavně zpěvu.

Ilča    21 květen 2009 09:10
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři, děkuji za váš výbornej koncert včera 20.5.2009 v Brně na Musilce. Vy i Miki jste bezvadní. Je to úžasný, být uprotřed pracovního týdne účasten něčeho tak krásnýho. Hned bych jela na vandr a ne do práce. Miki jede 1.týden v září do Moravského krasu, jsem odsud, bude se mu tady líbit. Tak ahoj příště.

Frank    21 květen 2009 01:18
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj!
Zrovna jsem si pustil náhodný výběr ze všech vašich alb a je to pohoda. Hudba, která mě opravdu dostává. Omluvte prosím, že mám všechny vaše alba stažené z internetu bez placení. Budiž vám to oplaceno na dětech...

Ještě jednou děkuji. Zejména za píseň Růže, kterou jsem (jakožto neplatící návštěvník) slyšel naživo na Bystřickém bandžu a donutila mne vše si od vás sehnat.

Irča    19 květen 2009 17:01
Jste super :) Na Kvítku, ale hlavně v Zahradě jste mi sqěle zvedli náladu ;) Dííííík!

Jana    18 květen 2009 19:03
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
:roll Milí Nezmárci,
opět Vás zdraví popradsko-mohelnický klan a moc děkuje za krásný koncert 12.5.2009 v Praze a také za Váš čas, který s Vámi tak rychle utíká. Už jsme takový doping nutně potřebovaly neboť od prosince kdy jsme Vás viděly a slyšely naposled se nám to zdálo moc dlouho.Doufám, že energii, kterou jsme od Vás dostaly Vám budeme moci co nejdříve vrátit. Tak zase někdy ahóóój. Jana :)

Jack    13 květen 2009 12:43
Ahoj, ta folk přehlídka v Nymburce se jmenuje "Ve stínu vodárenské věže" http://stinveze.wz.cz Mějte se!

Alena    13 květen 2009 11:22
Díky za včerejší bezvadný koncert v Zahradě.

Dasaf007    11 květen 2009 17:48
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milý Nezmárci! Jsem jedna z mnoha, která měla to štěstí zhlédnout krásný a velmi povedený Folkový kvítek na Konopišti. Povedený hlavně díky vám a Jarmile Šulákové, které to slušelo úplně stejně jako babičce na Druidovo nudlých!
Zvláště pak děkuji Jimovi a Zajdovi, kteří se mi vlastnoručně podepsali za uši. Nebýt výborného (nejmenovaného) pracího prášku na skvrny, byli by jste i nadále zvěčněni na mém bílém polštáři... Kluci DÍKY!
PS: Příště se mi podepište někde, kde se to neobtiskne...!
Až do hluchoty vaše: 007

Pavel    10 květen 2009 13:21
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Díky Vám za vynikající koncert na Konopišti.A taktéž Jimovi,Tondovi a Mikimu za JH zpívání na schodech.Kvalitní muzika osvěžující pamět.Těším se na další vaše vystoupení.Ahoj

Mirka a spol. z Říča    30 duben 2009 09:46
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
:p Včerejší koncert v Říčanech byl jedinečný díky. ;)

Janča    24 duben 2009 12:37
Ahoj Nezmaři já se taky přidávám k poděkování za včerejší úžásný koncert v Prostějově.Moc se těším až Vás uvidím letos na ZAHRADĚ 09.Zdraví Janča

Michaela    23 duben 2009 22:18
Právě jsem se vrátila z vystoupení v Prostějově. Jen jedno slovo - úchvatné! Moc děkuji za krásný večer a nabití kladnou energií, která mi v posledních dnech chyběla. Máte všichni moc pěkně zabarvené hlasy a příjemně se posloucháte. Zpěvačku máte fantastickou! To, co předvedla, to je na Zlatýho slavíka! Kam se hrabe Bílá nebo Vondráčková, jedna ječí a druhá bez playbacku nezazpívá čistě ani "Skákal pes"! Všem vám to moc slušelo a písnička o Temelínu byla bezvadná! Jsem z vašeho vystoupení plná dojmů a moc nadšená! Díky a jen tak dál. Máte novou fanynku!! :roll Míša Prostějov

Jana    16 duben 2009 16:34
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milí Nezmárci,
díky Vám za krásné CD s JF, které se ke mně konečně dostalo. Na okamžik jsem měla pocit, že jsem zpět v Budějovicích. Musím se ale přiznat, že jsem byla trochu v rozpacích, když jsem 3.12.2008 usedla do DK v ČB a čekala co to asi bude, neboť nejsem velký obdivovatel vážné hudby, ale ve spojení s Vámi nám to dávalo dost velkou naději, že to bude dobré. Omyl bylo to nádherné, už když jste jen přišli a když jste začali zpívat už neexistovalo nic jen Vy a JF za Vámi, pomyslný klobouk hluboko před Vámi smekám, kdo to nezažil neví o čem píši, chvílemi mě obcházelo mrazení v zádech a měla jsem pocit, že tahle nádhera mě rozbrečí. Ještě, že tyto pocity mělo víc lidí a tak za vlhké oko jsem se nemusela stydět.
Děkujeme Vám za to co děláte, je z Vás cítit pohoda a roky poctivé práce a pro nás je to jako živá voda a každý Váš koncert nás znovu postaví na nohy a svět je mnohem krásnější.
Jsem šťastná, že mě na Mohelnickém dostavníku, když jste znovu oznámili, že bude tento koncert napadla ta úžasná myšlenka udělat si před vánocemi výlet, tak trochu do neznáma. A těšíme se na další - Třeboň 8.8.2009 nás moc láká. Přeji Vám hodně takových skvělých nápadú a rády za Vámi budeme jezdit.
Za popradsko-mohelnický klan Vaše Jana :) :)

Pavel Palán    15 duben 2009 16:50
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři, chtěl jsem se na něco důležitého zeptat a tak jsem neváhal a napsal, ale do komentářů k "ptejte se co chcete" a teď se bojím, že si toho nikdo nevšimne. Tak vám teda píšu vzkaz do návštěvní knihy, že se hrozně důležitá otázka povaluje v komentářích :eek . Natáčení v ČT včera bylo fajn, modrou oblohu přeje Pája.


606
vzkaz v knize

EasyBook