Nezmaři
Úvodník arrow Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Napsat vzkaz


Mirka a spol. z Říča    30 duben 2009 09:46
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
:p Včerejší koncert v Říčanech byl jedinečný díky. ;)

Janča    24 duben 2009 12:37
Ahoj Nezmaři já se taky přidávám k poděkování za včerejší úžásný koncert v Prostějově.Moc se těším až Vás uvidím letos na ZAHRADĚ 09.Zdraví Janča

Michaela    23 duben 2009 22:18
Právě jsem se vrátila z vystoupení v Prostějově. Jen jedno slovo - úchvatné! Moc děkuji za krásný večer a nabití kladnou energií, která mi v posledních dnech chyběla. Máte všichni moc pěkně zabarvené hlasy a příjemně se posloucháte. Zpěvačku máte fantastickou! To, co předvedla, to je na Zlatýho slavíka! Kam se hrabe Bílá nebo Vondráčková, jedna ječí a druhá bez playbacku nezazpívá čistě ani "Skákal pes"! Všem vám to moc slušelo a písnička o Temelínu byla bezvadná! Jsem z vašeho vystoupení plná dojmů a moc nadšená! Díky a jen tak dál. Máte novou fanynku!! :roll Míša Prostějov

Jana    16 duben 2009 16:34
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milí Nezmárci,
díky Vám za krásné CD s JF, které se ke mně konečně dostalo. Na okamžik jsem měla pocit, že jsem zpět v Budějovicích. Musím se ale přiznat, že jsem byla trochu v rozpacích, když jsem 3.12.2008 usedla do DK v ČB a čekala co to asi bude, neboť nejsem velký obdivovatel vážné hudby, ale ve spojení s Vámi nám to dávalo dost velkou naději, že to bude dobré. Omyl bylo to nádherné, už když jste jen přišli a když jste začali zpívat už neexistovalo nic jen Vy a JF za Vámi, pomyslný klobouk hluboko před Vámi smekám, kdo to nezažil neví o čem píši, chvílemi mě obcházelo mrazení v zádech a měla jsem pocit, že tahle nádhera mě rozbrečí. Ještě, že tyto pocity mělo víc lidí a tak za vlhké oko jsem se nemusela stydět.
Děkujeme Vám za to co děláte, je z Vás cítit pohoda a roky poctivé práce a pro nás je to jako živá voda a každý Váš koncert nás znovu postaví na nohy a svět je mnohem krásnější.
Jsem šťastná, že mě na Mohelnickém dostavníku, když jste znovu oznámili, že bude tento koncert napadla ta úžasná myšlenka udělat si před vánocemi výlet, tak trochu do neznáma. A těšíme se na další - Třeboň 8.8.2009 nás moc láká. Přeji Vám hodně takových skvělých nápadú a rády za Vámi budeme jezdit.
Za popradsko-mohelnický klan Vaše Jana :) :)

Pavel Palán    15 duben 2009 16:50
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři, chtěl jsem se na něco důležitého zeptat a tak jsem neváhal a napsal, ale do komentářů k "ptejte se co chcete" a teď se bojím, že si toho nikdo nevšimne. Tak vám teda píšu vzkaz do návštěvní knihy, že se hrozně důležitá otázka povaluje v komentářích :eek . Natáčení v ČT včera bylo fajn, modrou oblohu přeje Pája.

Dana    08 duben 2009 16:31
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj, tak jsem doposlouchala ukázky z nového CD, jak hrajete s Filharmonií a musím Vám znovu poděkovat za bezvadný nápad a tímto také Filharmonii za mistrovské hudební ztvárnění. CD si určitě koupím a vím, že neprohloupím. Mějte jarní náladu, nápady a chutě a někdy zase na viděnou a slyšenou. Dana-jedna z mohelnicko-popradského klanu.

zdena    31 březen 2009 12:10
Z včerejšího koncertu v Gongu mám depku, jak to sakra, že jste čím dál hezčí a mladší a já naopak? Holt Nezmaři,

Radka z "Jihočeský    28 březen 2009 20:01
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmárci,
tak jsem právě před chvílí doposlouchala to nové ( ještě téměř horké :) CDčko ) a musím uznat, že se povedlo. Ostatně jsem nic jiného ani nečekala, když na něm hlavní role ztvárňujete vy..
Už se na vás budeme moc těšit a nejpozději 8.8. v Třeboni na viděnou ( vlastně 7.8. na zkoušce :) :) )
Ahoj Radka

Toník Poník    24 březen 2009 15:50
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ve čtvrtek jsme byly na Vašem koncertě v Sokolově a nemělo to chybu. No prostě perfektní :p Snad se polepšíte a budete jezdit do Sokolova častěji :)

Eve    23 březen 2009 21:09
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Váš nedělní koncert v Kaplici byl naprosto PERFEKTNÍ :) těšíme se na srpen ;) :p :roll

Šarka    21 březen 2009 00:26
Včera jsme byly s kamaradkou na vašem koncertě v sokolově,nemělo to chybu po tolika letech,mooooc krásné mooooc děkujem 8) ;)

Jarka    19 březen 2009 12:58
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři, váš včerejší koncert v Chebu byl skvělý. Měli jsme s sebou německou kamarádku, po koncertu pravila, že nerozuměla slovům, ale že to bylo úžasné! Doufám, že se dostaneme do Třeboně 8.8. Přeju vám všechno dobré :)

Pavel    17 březen 2009 22:43
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milí Nezmaři, před chvílí jsem se vrátil z koncertu ve Veselí a hned jsem si pustil poslední cd, které jsem si dnes koupil. Váš koncert byl perfektní, prostě to nemělo chybu. Těším se na další setkání v J.Hradci a Třeboni. Mějte se fajn.

Michal Vašátko    13 březen 2009 07:04
Ahojky Nezmaříci.
Mám teď takové vztahově zamotané období a ze všeho nejvíc mi pomáháte vy.Vaše muzika se mi líbí čím dál víc,jak poznávám ty pravdy tam zpívané..Moc díky jste SUPER...Přeju mnoho tvůrčího úsilí a pohodu.Váš věrný fanda Michal.

Aknedz    06 březen 2009 14:16
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tábor zdraví Nezmary.
Tak mě popadl stesk a napadlo mě kouknout zas jednou na Vaše stránky. Moc by mě zajímalo v jaké fázi se nalézá CD nahrávané s filharmonií. Byl to nezapomenutelný koncert, ale malá připomínka by neškodila :)

Anička    04 březen 2009 12:10
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milí Nezmaři,
chtěla bych se zeptat, kdy od Vás odešla Pavlína Jíšová. Nemohu to nikde najít.
Díky Anička :)

PS: Doufám, že budete mít nějakej koncert na Křivoklátu. Byl moc hezkej. :)

Monika    27 únor 2009 12:04
Ahojte, Nezmárci!
Mám takový malinkatý dotaz ohledně vašich cd. Objednala jsem si před pár dny dvě cd a jedno dvd a chci se zeptat, když jste je ještě neposlali, jestli by nebyl problém je před odesláním rovnou podškrábnout. Nejlépe pak i Mikiho Ryvolu, když už máte naučený jeho autogram. Určitě by to byla hned dvojnásobná radost a potěšení... Děkuji.

Koleska    25 únor 2009 22:05
Ahoj,

díky za krásný koncert dneska ve Žďáru. Dovolím si trošku opravit Jima. Není pravda, že koncert se nedá vypálit, ty Vaše se vypalují přímo do duše. Škoda jenom, že si - jako ve ZR už tradičně, pro pohlazení přišlo tak málo lidí, mohlo být zítra město usměvavější.

Chtěli jste otázku, máte ji mít: Je něco, co zmaří Nezmara?

Pavel Pfeifer    24 únor 2009 08:39
Ahoj Nezmaři vaše muzika kterou děláte je nádherná oslovuje celé generace.Už se těšíme na váš koncert 19.3.09 v Sokolově ahoj.

Dana    23 únor 2009 18:00
Ahojky Nezmaři a všichni ostatní. Píši do návštěvní knihy dnes poprvé, protože až skoro na stará kolena mám doma internet. Především chci poděkovat za úchvatný koncert v Č.B. v loňském roce, kdy jste hráli s Filharmonií. Byla jsem nadšená!!! Přeji Vám i nám více takových koncertů, ať jste po celý rok fit a štěstí, ať Vám je stále v patách.
Jedna z mohelnicko-popradského klanu Dana.


591
vzkaz v knize

EasyBook