Nezmaři
Úvodník arrow Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Napsat vzkaz


ÁJA    21 březen 2010 16:40
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři, včera jsem vás slyšela poprvé v životě v Lokti a byl to tak silný zážitek, že se nedá ani popsat. Tolik energie jsem si ještě z koncertu profesionální kapely nikdy neodnesla, jako z toho vašeho. děkuji. :)

Pavel z Domu pastýřs    18 březen 2010 23:32
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Šťastně jsem se vrátil z koncertu ze Zlína, kde jste v dnešní večer perfektně spolupracovali se Zlínskou filharmonií. V hledisku bylo našlapáno hlavně střední a starší generace, která se jen tak na koncertu tohoto druhu neobjeví. Potěšilo mě přátelské setkání v nekonvenčních prostorech.A díky za autogramy. Určitě potěšili. Ať přinášíte pohodu a pěkné zážitky všem posluchačům. Držte se a buďte s Boží pomocí nezmaři ! :) :) :)

Jiřina    18 březen 2010 19:24
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Včera jsem byla na Vašem koncertě v Prostějově. Bylo to super. Pro mě hrozně pohodový večer. Krásný zpěv a krásné texty. Tonda má nádherný úsměv. Seděla jsem v první řadě, tak jsem si to pěkně užila. Díky. Mějte se pěkně a ať se Vám daří.
Jiřina

Jana a Kuba    17 březen 2010 08:30
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Díky za váš suprový koncert včera v Bystrci!!! Je vidět a hlavně slyšet, že vám ta muzika, jde opravdu přes "srdíčko", že zpíváte pro radost a pohodu :) nádherný texty a hudba, jedinečný čistý hlasy,hra na hudební nástroje perfektní, ozvučení výborný, atmosféra pohodová, co víc si na koncertě i při poslechu vašich písniček přát... Krásné dny naplněné láskou, radostí,pohodou a plné sály vnímavých a spokojených posluchačů vám všem přeje Jana a Kuba z Bystrce

Juli a Marti    16 březen 2010 21:55
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Mili Soliste,prave jsme dosly z Vaseho uzasneho 'provedeni' prurezu del v brnenskem Bystrci.Z nezapomenutelneho zazitku se budeme vzpamatovavat az do Zahrady,kam uz se na Vas take moc tesime.Vase holky z praveho kridla (zpivajici a culici se).

Juli a Marti    16 březen 2010 21:55
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Mili Soliste,prave jsme dosly z Vaseho uzasneho 'provedeni' prurezu del v brnenskem Bystrci.Z nezapomenutelneho zazitku se budeme vzpamatovavat az do Zahrady,kam uz se na Vas take moc tesime.Vase holky z praveho kridla (zpivajici a culici se).

Eva z Kladna    14 březen 2010 13:32
Ahojky Zajďouši,psala jsem ti na tvůj mail,ale prý chyba,tož nevím a preventivně píšu ještě sem.Chtěla jsem jen oznámit,že ze Zlína jsme dorazili už včera takže vás bohužel neuslyšíme ani neuvidíme :? a slíbený večerní puťák musíme odložit.Teda minimálně já,ale u nás jsou holky šikovné tak se vás snad nějaká moravanda ujme. :roll .Ale hlavně přeji krásné koncerty a pak písni jak se to zmákli,ju :) a bacha na játra.... :eek my ještě léčíme.Týden u našich byl intenzivní až hrůza.Mějte se a písni až bude chvilinka.Ahojky :)

Milada Vanilka    12 březen 2010 18:54
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tedy moji milí, nejmilejší,
koncert na Spořilově opět delikatesa, nádhera, hlazení na duši, sobecky jsem byla ráda, že tam není narváno, mohla jsem si sedět pěkně ve druhé řadě a na mé krátkozraké oči to nebyl takový záhul a i hluchoň si přišel na své. Tím chci naznačit, že mi všichni říkají, že jsem hluchá, ale to není pravda!!! No prostě byla to nádhera a už na začátku mi bylo líto, že to bude mít taky svůj konec. Tak už se těším na příště. Nechcete se přestěhovat blíž???

Vaše Mili

(tedy doufám, že to čtete :roll )

Jana z Tachova    12 březen 2010 14:29
Váš koncert v Tachově byl moc prima. Hezká muzika, české texty, prostě pohoda. Jen tak dál.

Šárka    08 březen 2010 17:47
Dear Kornelyia! Send me pleas your e-mail adress to sarka@nezmari.cz
Thanks. S.

Opeřenci    20 únor 2010 00:47
Ahojky Nezmaři.
Nezapomenutelný zážitek v Brandýse nad Labem - velké díky celé skupině....večer naladěn do suprové nálady,kor pro nás,po nečekaném,milém,telefonickém vzkazu zahrání písničky Čtvero roční období.Jste bezva,jen tak dál !!!

Kosák a Vrabčák

Eržika007    19 únor 2010 19:32
Zajdo! Já vím, že v tvým věku si člověk sám se sebou rád pokecá, ale přestaň už pod pseudonymem Robert vibrovat a začni se věnovat něčemu užitečnému!! Třeba přemýšlej, jak potěšit Tondu na Velikonoce! Podle letáků ve schránce vidím, že se už nezadržitelně blíží!! :upset 007

Korneliya    18 únor 2010 00:06
Hello my dearest Sarka!!! I jast found your photos and music in google and I'm really very excited! I remember very often our childhood! Now I live in London with my family! I will be very happy to hear you soon!!! Wish you and your family health and happiness! With lots of love : Korneliya

Robert    16 únor 2010 16:27
Zdravím Vás,
už jsem nechtěl reagovat, ale po přečtení Zajdovo příspěvku musím pár věcí upřesnit. Za prvé mi vůbec nešlo o to, abych "ukázal, že jsem si chyb všimnul". To je čirá blbost, pardon, ale jiný výraz pro tento výrok nelze použít. Dále nemohu souhlasit, že jsem nepochopil účel nahrávky, další blbost. Proč? Koncerty chyby obsahují - to je jasné, mám některé z nich dokonce rád...miluji když vidím, že někdo musí narychlo improvizovat a zvládne to, občas jiný tón nebo akord...nechť, ale to co já vyčítám tomuto DVD, je neprofesionalita Matěje, tohle jsou chyby zbytečné, pramenící z podcenění nebo laxnosti při přípravě! Kdy jindy už by se měl člověk dobře připravit než při nahrávce DVD! Mimochodem, ty povídací obrazovky během písní jsou ne chybou, ale zločinem! To přece mohlo být v bonusech.To jsem byl, ale fakt naštvanej.

Luboši, tobě jsem odpovídal soukromě a velice obsáhle. To, že mě chceš zakázat o něčem svědčí...že? :-)

Omlouvám se, i já mám rád Nezmary.

David    16 únor 2010 12:05
Chtěl bych také poděkovat za pěknou muziku, vždycky nás pěkně naladí a zahřeje u srdce. Máte svůj styl, kterej si držíte a to je dobře. Ahoj, David

Eva    11 únor 2010 22:25
Ahoj Nezmaři, děkuji vám za vaše písničky a taky za úterní vystoupení v Gongu. Bylo to takové hezké pohlazení po duši a tomto čase obzvláště milé. Přeji vám a vlastně i nám všem spoustu dalších krásných písniček.

mata    11 únor 2010 22:12
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Zdar Nezmaři, představte si, že já jsem vás začala poslouchat teprve nedávno (tzn. před pár týdny). Tím myslím intenzivně, protože na jednom z vašich koncertů jsem již jednou byla, když kamarádovi vypadl parťák - v Gongu na vašich 30tinach. To mě neodradilo od toho zúčastnit se vašeho včerejšího koncertu v Brandýse a dobře jsem udělala! Koncert byl fantastický, jen škoda, že nepřišlo tolik lidí, ale na Brandýs stejně dobrý. Příště udělám agitaci a dovedu přátel více (alespoň za sebe). Dokonce jsem si zazpívala i 4 písničky, které už jsem se naučila. Ráda vás poslouchám, naživo jste ještě lepší. Jste má 3. kulturní akce za posledních 7 měsíců (tolik je mé dcerušce), tak jsem moc ráda, že jsem ten večer investovala tak dobře. Maťa ze 3. řady.

Luboš Loudil    11 únor 2010 16:40
Ahoj Nezmaři,
tak jako obvykle i u nás v Brandýse jste hráli fantasticky, škoda za malou propagaci, protože mohlo být plno. Ale za nasi rodinu jsme byli všichni - my, brácha se ženou, naše děti, naše rodiče a naši známí. Víc jsme toho udělat nedokázali. Díky za krásný večer
Luboš a Marcela

Jarmila    11 únor 2010 08:42
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři, včera jste nám udělali velikou radost v Brandýse nad Labem. Hráli jste suprově. Jezdili jsme za vámi na Svojšice a to už je pár let. Teď vás rádi poslouchají i naše děti, které jsme vzali s sebou a hrají vaše písně na kytaru. Byli nadšeni i oni a děkovali za pěkný večer. Takže díky vám všem. Jarmila

Konvalinka    10 únor 2010 20:21
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři,
udělali jste mi po 20ti letech obrovskou radost, pohladili po duši a z Gongu jsme včera odcházeli krásně naladěni, obzvláště když jste přislíbili uspořádat s námi jedno zpívání.
Moc děkujeme a přejeme krásné zívání a mnoho, mnoho prima posluchačů.
Janča


591
vzkaz v knize

EasyBook