Nezmaři
Úvodník arrow Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Napsat vzkaz


Sedláčkovi    10 duben 2011 20:36
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Děkujeme za krásný koncert v Uničově, který byl opravdu povedený. Super zážitek a díky za možnost zahrát (zazpívat, zatelskat, zaluskat,..)si s tak skvělou kapelou ;)

Draha a Lenka z Lošt    09 duben 2011 10:16
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj všichni Nezmaři ,váš koncert v loštické synagoze byl pro nás úžasným zážitkem. Přejeme vám hodně sil a hlavně ještě mnoho krásných písniček ,které dokáží potěšit a pohladit srdíčka vašich fanoušků .


8) :upset 8) 8) 8) 8)

Dušan Petrovaj    31 březen 2011 10:22
Ahaj stará vojno,pozdravuje ta Dušan Petrovaj z Medzilaboriec,bývalý spolubojovník z Volár.moj email d.petrovaj@centrum.sk

Terka a Vojta    30 březen 2011 23:09
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj, zpětně chceme moc pochválit koncert v Boskovicích. Byli jsme příjemně překvapeni akustickým podáním. Určitě se brzo chytneme další šance na živý poslech ;)

Zdenka    24 březen 2011 18:45
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahojte, váš brněnský koncert byl rozhodně super, byli jste každopádně nejlepší skupina, která tam v tento den hrála :grin Už teď se těšíme na další :roll

Alena    24 březen 2011 11:40
Ahoj, na včerejší koncert v Boskovicích mě pozvala kámoška, zbyl jí lístek. Musím říct, že jsem šla tak trochu z povinnosti... a tak moje velké nadšení, které počalo prvními dvěma písněmi a do této chvíle neopadlo, mě značně překvapilo. ;) Ač neumím zpívat, stále dokola si pěju "bylo by to krásný"... a ono skutečně je. :) Díky moc! Zdraví vás Alena

Jana    24 březen 2011 09:44
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Brno Rubín,vytoupení bylo výborné.

pepa    23 březen 2011 21:20
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Nezmaři,
čistě akustický koncert v Boskovicích byl ohromným zážitkem.
Moc děkuji a přeji Vám na všech koncertech tak skvělé obecenstvo, jako bylo v Boskovicích. :)

Maruška    23 březen 2011 12:32
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři!
Připojuji se k Janě .... včerejší koncert v Brně byl úžasný!!! Díky moc za skvělý večer a nááááádherný hudební zážitek. Váš koncert nikdy nevynechám, a tak se budu opět těšit příště!! Ještě jednou díky!!

Jana    23 březen 2011 07:32
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Včera v brněnském Rubínu jste byli SKVĚLÍ !!! Díky za krásný zážitek. :roll

Dana    21 březen 2011 23:44
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milí Nezmaři,
mockrát díky za krásný koncert ve Smetanově sále v Sušici, za to, že jste se k nám po létech vrátili a vůbec za to, že jste :) a už 33 let přinášíte svou muzikou radost. Díky, díky, díky a zase někdy.

Šárka    18 březen 2011 19:26
Ahój Nezmaři,
připojuji se k Lubošovi a taky děkuju za milý a krásný koncert v Benešově. Doufám, že se ukážete v květnu na Kvítku :)

Luboš    18 březen 2011 13:17
Ahoj.
Byl jsem včera na vašem koncertu v Benešově. Byl to nádherný zážitek! Moc vám děkuji a obdivuju to, co a jak to děláte. Připadá mi až neskutečné, že zvuk písniček - a to i starších! - je na vašem živém koncertě stejný jako jej znám od jinud a od dříve. Pokládám to za známku absolutní profesionality a umění v tom nejlepším slova smyslu!
Všichni jste skvělí ale zpěv Šárky Benetkové - pro ten vůbec nemám slov! Smekám v obdivu pomyslný klobouk až na zem!!! Je úžasná!
Nedá mi to ještě nepochválit práci zvukaře (ani nevím, zda kapelního nebo benešovského). Jasný, čistý zvuk s dobrou srozumitelností textů! Velká pochvala!
Byl to opravdu moc krásný večer a já se už rozhlížím po dalším koncertu Nezmarů...
Nejlépe někde pod širým nebem... javascript:gb_smilie(':)')
Děkuji a - jen tak dále!
Luboš.

Jolana    11 březen 2011 19:11
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milí Nezmaři, mockrát Vám děkuji za koncert ve Strakonicích a dodatečně i za letní koncert s Jihočeskou filharmonií v Cehnicích. Obojí bylo fantastické a pro mě ohromně relaxační. 8) Ráda bych znala český text Cohenovy písně Halleluja, kterou jste ve Strakonicích zpívali - dá se někde najít? Je to váš text? Všechny vaše texty jsou krásné, pište další!!!
Díky Jolana

sam    06 březen 2011 19:50
jen pro informaci 26.2.2011 zemřel náhle Jiří Mates Krokodýl Matoušek,pohřeb byl 4.3.2011 vCB.ahoj

Lenka z Nera    23 únor 2011 15:10
...prostě... Nezmaři,
v Gongu jste samozřejmě byli taky skvělí! ;) Včera jsem už od rána, kdy zazvonil budík, věděla, že MUSÍM stihnout Váš koncert. Den se na služební cestě vyvýjel podle snad všech zákonů schválnosti, ale když jsem v pět hodin vyjížděla z Písku ("zkratkou" přes Neratovice, kde jsem musela vrátit služební dodávku), vše se v dobré obrátilo, na všech semaforech svítila zelená, náklaďáky nejezdily, autobusy uhýbaly a já seděla za dvě minuty půl osmé v hledišti. Uff! ...Byla jsem v Ráji.
:) Mockrát děkuji, že jste!!!

Eva    22 únor 2011 19:54
Vážení mladí a po všech stránkách neklidní Nezmaři,velmi děkuji za Váš koncert ve Strakonicích,opět jste nezklamali,ba co více-vlili jste mi maxidávku energie a příjemně polaskali má náročná ouška.Musím Vás ale pokárat,při písních z Alzheimrovy krabičky jsem si úplně neplánovaně uvědomila svůj pokročilý věk.....Nicméně Vaše písně zrají jak dobré víno.Celý koncert,Váš způsob humoru,komunikace s posluchačem a hlavně úžasně čisté vícehlasé lalala,to jsou věci,které se zajoši v branži můžou od Vás učit.Ještě jednou tisíceré díky a snad brzy zas na viděslyšenou.

Míra    18 únor 2011 06:40
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři... :-) ,

Váš včerejší koncert ve Strakonicích byl po všech sránkách super.Moc jste mi pomohli dostat se, alespoň trochu, ze smutných myšlenek, umřel mi otec, také dobrý hudebník, snažím se jít v jeho šlépějích.Ještě jednou Vám moc děkuji za krásný večer.Ať Vám to stále tak pěkně hraje a ladí. Ahoj Míra

Máša    16 únor 2011 09:35
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
:) Úžasní Nezmaři,
díky,že jste a že jste včera přijeli do Žatce na koncert.
Už dlouho mi nebylo tak dobře,jako s Vámi.
Vaše písně pohladí na duši,Váš humor je úžasný jako celá Vaše kapela.Každý den Vás můžu poslouchat.Budu se opět těšit,až Vás zase uslyším,jste super,přeji Vám ať Vám to stále tak krásně hraje a ladí..ÚŽASNÉ...

Drahuška    16 únor 2011 09:26
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Opravuji můj vzkaz....mělo být napsáno JSTE SUPER,jestli jsem super já,to mohou posoudit jiní.
Díky moc za pochopení. :)


600
vzkaz v knize

EasyBook