Nezmaři
Úvodník arrow Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Napsat vzkaz


Šárka    18 březen 2011 19:26
Ahój Nezmaři,
připojuji se k Lubošovi a taky děkuju za milý a krásný koncert v Benešově. Doufám, že se ukážete v květnu na Kvítku :)

Luboš    18 březen 2011 13:17
Ahoj.
Byl jsem včera na vašem koncertu v Benešově. Byl to nádherný zážitek! Moc vám děkuji a obdivuju to, co a jak to děláte. Připadá mi až neskutečné, že zvuk písniček - a to i starších! - je na vašem živém koncertě stejný jako jej znám od jinud a od dříve. Pokládám to za známku absolutní profesionality a umění v tom nejlepším slova smyslu!
Všichni jste skvělí ale zpěv Šárky Benetkové - pro ten vůbec nemám slov! Smekám v obdivu pomyslný klobouk až na zem!!! Je úžasná!
Nedá mi to ještě nepochválit práci zvukaře (ani nevím, zda kapelního nebo benešovského). Jasný, čistý zvuk s dobrou srozumitelností textů! Velká pochvala!
Byl to opravdu moc krásný večer a já se už rozhlížím po dalším koncertu Nezmarů...
Nejlépe někde pod širým nebem... javascript:gb_smilie(':)')
Děkuji a - jen tak dále!
Luboš.

Jolana    11 březen 2011 19:11
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milí Nezmaři, mockrát Vám děkuji za koncert ve Strakonicích a dodatečně i za letní koncert s Jihočeskou filharmonií v Cehnicích. Obojí bylo fantastické a pro mě ohromně relaxační. 8) Ráda bych znala český text Cohenovy písně Halleluja, kterou jste ve Strakonicích zpívali - dá se někde najít? Je to váš text? Všechny vaše texty jsou krásné, pište další!!!
Díky Jolana

sam    06 březen 2011 19:50
jen pro informaci 26.2.2011 zemřel náhle Jiří Mates Krokodýl Matoušek,pohřeb byl 4.3.2011 vCB.ahoj

Lenka z Nera    23 únor 2011 15:10
...prostě... Nezmaři,
v Gongu jste samozřejmě byli taky skvělí! ;) Včera jsem už od rána, kdy zazvonil budík, věděla, že MUSÍM stihnout Váš koncert. Den se na služební cestě vyvýjel podle snad všech zákonů schválnosti, ale když jsem v pět hodin vyjížděla z Písku ("zkratkou" přes Neratovice, kde jsem musela vrátit služební dodávku), vše se v dobré obrátilo, na všech semaforech svítila zelená, náklaďáky nejezdily, autobusy uhýbaly a já seděla za dvě minuty půl osmé v hledišti. Uff! ...Byla jsem v Ráji.
:) Mockrát děkuji, že jste!!!

Eva    22 únor 2011 19:54
Vážení mladí a po všech stránkách neklidní Nezmaři,velmi děkuji za Váš koncert ve Strakonicích,opět jste nezklamali,ba co více-vlili jste mi maxidávku energie a příjemně polaskali má náročná ouška.Musím Vás ale pokárat,při písních z Alzheimrovy krabičky jsem si úplně neplánovaně uvědomila svůj pokročilý věk.....Nicméně Vaše písně zrají jak dobré víno.Celý koncert,Váš způsob humoru,komunikace s posluchačem a hlavně úžasně čisté vícehlasé lalala,to jsou věci,které se zajoši v branži můžou od Vás učit.Ještě jednou tisíceré díky a snad brzy zas na viděslyšenou.

Míra    18 únor 2011 06:40
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři... :-) ,

Váš včerejší koncert ve Strakonicích byl po všech sránkách super.Moc jste mi pomohli dostat se, alespoň trochu, ze smutných myšlenek, umřel mi otec, také dobrý hudebník, snažím se jít v jeho šlépějích.Ještě jednou Vám moc děkuji za krásný večer.Ať Vám to stále tak pěkně hraje a ladí. Ahoj Míra

Máša    16 únor 2011 09:35
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
:) Úžasní Nezmaři,
díky,že jste a že jste včera přijeli do Žatce na koncert.
Už dlouho mi nebylo tak dobře,jako s Vámi.
Vaše písně pohladí na duši,Váš humor je úžasný jako celá Vaše kapela.Každý den Vás můžu poslouchat.Budu se opět těšit,až Vás zase uslyším,jste super,přeji Vám ať Vám to stále tak krásně hraje a ladí..ÚŽASNÉ...

Drahuška    16 únor 2011 09:26
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Opravuji můj vzkaz....mělo být napsáno JSTE SUPER,jestli jsem super já,to mohou posoudit jiní.
Díky moc za pochopení. :)

Drahuška    16 únor 2011 09:24
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Krásné předjarní dopoledne celé Vaší úžasné kapele.
Včera jsem byla na Vašem koncertu
v Žatci a protože miluji Vaše písně již pár let tomu bude,užívala jsem si to a zpívala sVámi to,co jsem znala.
Co dodat,jsem super a až zase zavítáte do našeho královského města,jsem v divadle jako na koni.
Hodně krásného zpívání přeji do dalších let.Drahuška.

Hanka    16 únor 2011 08:01
Velice děkuji za váš včerejší koncert v Žatci.Již dlouho se mi nedostalo takového pohlazení po duši.Doufám,že s nádhernými písničkami s možností zazpívat si je s vámi a inteligentním humorem se budou vaši příznivci setkávat dalších 33 let.

Honza    15 únor 2011 08:57
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři,
omlouvám se Vám jako obyvatel Berouna za včerejší nedůstojný průběh vašeho koncertního představení, i když jsem se na organizaci nijakým způsobem nepodílel. Občas mi situace připomínaly povídku „Návštěva cirkusu“ od Šimka a Grossmanna. Zaplať pánbůh, že jsem nechal doma svoji těhotnou manželku, protože tento koncert by pravděpodobně neustála a to ne vaší vinou. Oceňuji, že jste se s humorem nad situace přenesli a dokázali vytěžit maximum z toho co v danou chvíli šlo. Doufám, že nezanevřete a zase někdy dorazíte.
Příležitostný posluchač Honza z Berouna

Tomáš Křeček    15 únor 2011 07:32
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři, včerejší koncert v Berouně byl super. Sice jsem Vás neviděl, neboť jsme seděli uplně vzadu, ale slyšet Vás bylo dostatečně. Bohužel nejen Vás, ale i některé další posluchače, ba dokonce samotný personál, což je docela ostuda (navíc to rádio) :cry . Takže velikánské díky, Tomáš z KLADNA!!!

Bergi    13 únor 2011 15:28
Ahoj Nezmaři, koncert v Žamberku byl opět vynikající, na dušičce je opět uklizeno a jasno. Asi i tento pocit mě nutí nenechat si ujít Váš koncert, kde to jen trošku jde.
Ahoj

Josef Hynek, Žamberk    12 únor 2011 10:25
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Vážená kapelo. Musím vám říci že vaše vystoupení u nás v Žamberku ve mě zanechalo velikou radost na dušičce. I když hrajete již přes 30 let až nyní jsem našel cestu na váš koncert. Znal jsem některé písničky, ale netušil jsem že jsou od vás. Za to se velice omlouvám. Jsem basistou zdejší country kapely a jen jsem žasl co se dá zahrát na kontrabas. " Pane basisto, smekám před vámi " Potěšila mě originalita aranží a vytříbená brilantnost ve vícehlasém zpěvu. A písničky Písek a Růže mě dostaly do kolen. Jejích autorům se povedl brilantní kousek a zpěv Šárky Benetkové je dotáhl k dokonalosti. Vážení nezmaři. Nechť se plní vaše sály, provází vás autorská múza, a ať už povedou vaše kroky kamkoliv - rozdávejte dál tu radost, štěstí a pohodu. Jako doposud. Pepa Hynek, Žamberk

JTina    09 únor 2011 23:45
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Za dnesni koncert v Ricanech bych Vam rada dala za 6, kdo urcoval tu skalu od 1 do 5? :grin
Kazdopadne koncert (asi jako vzdy) vynikajici, probehlo tisice emoci (tak to ma byt :-)) a hromada energie a zase se mohu vracet k rodinnemu krbu jako vymeneny clovek :-)
Akorat kdyz jsem lakala sve sousedy na Nezmary, tak se me ptali, co jsou to Nezmary...trochu jsem se zarazila, jaktoze vas neznaj (vekem to nebude, jsem jen o velmi malo starsi nez Vase kapela :-)) a nakonec jsem usoudila, ze je mi to fuk, dulezite je, ze vim jak kdo jsou Nezmari :-)
PS: ale DVD, ktere jsem si z koncertu prinesla jim samozrejme pujcim - at se trochu vzdelavaj :-)
Tak zase nekde nekdy....

Lenka a Standa    09 únor 2011 22:08
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři, váš včerejší koncert v Pelhřimově byl, jako vždy, naprosto dokonalou záležitostí. Opět jste mě vrátili o nějakých třicet let zpátky, kdy jsem na vandrech hrával v courácích a u ohně vaše "povinné tance"...i včera jsem si je s chutí zazpíval s vámi. Díky za moc prima večer a pokud vás ještě neodlapíme někde jinde, budeme se těšit, až zase zavítáte k nám...

Jája    09 únor 2011 10:07
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři. Včerejší konzert v Pelhřimově, byl nádherným pohlazením na duši. Byla jsem s maminkou (já 33let a ona 62 let) a obě jsme byli nadšené :) . Moc děkujem :)

Vlaďka a Vláďa    09 únor 2011 00:00
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Díky za krásný koncert konaný dnes v Pelhřimově.Bylo to krásné :) Moc pěkné písničky,byl to krásný večer strávený ve vaší společnosti.Máme vás moc rádi a určitě zase k nám přijeďte :)

Krehloj    29 leden 2011 22:17
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Díky za krásný koncert Na Vlachovce. Znám Vaše písničky ze zábav, ale nikdy jsem Vás nezažila na vlastní oči a uši :) Bylo to moc hezké odreagování z pracovního blázince ;)


589
vzkaz v knize

EasyBook