Nezmaři
Úvodník arrow Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Napsat vzkaz


Machule    13 říjen 2011 11:05
Milí Nezmaři,
Vaše písničky poslouchám a mám velmi ráda už krásných .... mnoho let :) Koncerty umíte vždy pohodové. Včera jsem s Vámi, ale mohla prožít nádherný večer v HK. Kde nádherně mrazilo v zádech, chtělo se brečet a zároveň smát. Nezapomenutelný zážitek! Pro něj stojí za to žít. Děkuju Vám.

Ondráš    13 říjen 2011 08:42
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři, máme vaši nahrávku s Jihočechy ... ale ten včerejší koncert v Hradci - to byla síla. To prostě není jen pár písniček, to je děj, to se nedá jen poslouchat, to se musí prožít. Je krásný jak vaše písničky člověk prvně zaslechne, pak poslouchá a nakonec vnímá. Dokážou rozeznít tím co zpívají a ne reprákama. A s filharmonií za zády ... lepší než "Akumulátor I". Prostě FANTAZIE. Úžasná nabíječka. Děkuju. Bylo to hodně silný. A dík za záverečného Cohena. Autorská dvojice Cohen - Zajíc se fakt povedla ;) . Dík :)

Ivana    13 říjen 2011 07:11
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Přidávám se k předchozím vzkazům,včerejší koncert byl opravdu nezapomenutelný, ÚŽASNÝ,zážitek.Bylo to fakt super a moc Vám to slušelo

Jana    13 říjen 2011 07:02
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milý Nezmaři, včera v Hradci Králové jste jako vždy nezklamali. Tak krásně na duši mi už dlouho nebylo. Moc dík, za to že jste a podnikáte takové akce, jako je spojení dvou různých žánrů muziky. Je vidět, že když se chce, tak jde ledacos. :)

Monika    13 říjen 2011 06:49
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři. Včera jsem byla na Vašem koncertě v Hradci Králové a DĚKUJI! Byl krásný! Jako vždy jste mne nabili energií a navodili dobrou náladu, která vždy po vašem koncertě vydrží dlouhou dobu. Pozvánkou na Váš koncert s filharmonií jsem tak věnovala kamarádce trošku předčasný dárek k Vánocům a bylo mi řečeno, že nikdy hezčí dárek k Vánocům nedostala :) ... to potěší dvojnásobně.
Mimochodem, seděly jsme v druhé řadě a bylo na Vás pěkně vidět, tak musím říct, že Vám to všem moc slušelo!!!!! :p
Přeji Vám hodně úspěchů nejen při zpívání a ještě jednou děkuji. M.

Honza Bartoš    13 říjen 2011 01:55
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milí Nezmaři, dneska jsem poprvé slyšel vaše hity v doprovodu hradecké Filharmonie, a nezklamali jste. Bylo tam vše, co mám na Nezmarech rád, a ještě něco navíc, co jsem si dříve nedokázal vůbec představit. A navíc čerstvě kořeněné glosami Pavla Drengubáka... :) No byl to zkrátka výborný večer. Těším se na den, kdy navážete spolupráci s nějakým pražským tělesem a symfonický folk zazní i v Praze. Tak jen houšť...

Lukáš Měřínský    12 říjen 2011 21:33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Moji milí Nezmaři.Poslouchám vás od svých dvou let kdy jsem měl vaše album na vinylové desce.Vaše písničky nestáčrnou a poslochají se stejně dobře jako v době kdy jsem byl malý kluk:Děkuju že jste tady,že máte tak skvělou muziku fandím vám.Fanoušek Lukáš Měřínský Z Brna.

Gábina Kutišová    08 říjen 2011 09:36
Dobrý den, chtěla bych koupit sestře k narozeninám lístek na Vás koncert v Praze 9.12. jak bych si ho mohla koupit/objednat? Díky za odpověď

LIBUŠKA    30 září 2011 21:21
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
:p MOJI MILÝ NEZMAŘI DĚKUJI ZA SKVĚLOU MUZIKU DNS JSEM VLEZLA NA VAŠE SUPROVÉ STRÁNKY A OBĚVVILOSE MI TAM ŽE JSEM MILIONTÝM NAVŠTŠVNIKEM VAŠICH STRANEK A DOŽIVOTNE MM VSTUP NEOMEZENÉ JAL TO TEDY JE JETO JEN NEZMAŘÍ LEGRACE NEBO JE TO HOLÍ ALE SUPROVÝ FAKT DĚKUJI ZA ODPOVĚD MAM VAŠÍ MUZIKU MOC RAD A ZE SRDCE ZA NI DEKUJI LIBUŠKA knezna-libuse@seznam.cz :grin :grin :grin :grin

Jiřina    27 září 2011 12:03
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Souhlasím s předchozím,Trampský šikák super,ale....právě tam jste avizovali koncert letos v Jihlavě a v kalendáři koncertů jsem ho nenašla,slyšela jsem špatně?
Díky za odpověď Jiřina

Vlaďka a Vláďa z Pel    04 září 2011 16:05
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Děkujeme za vaše vystoupení na Trampském širáku.Byli jste opět výborní. :) moc děkujeme

flinn    04 září 2011 10:16
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Na Širáku jste byli bezkonkurenčně nejlepší. Díky za nádherný zážitek !!!

JITKA    03 září 2011 23:44
Moc Vás zdravím, díky za krásný zážitek na akci Trampský širák. moc,moc krásné a dojeď te taky někdy na svůj koncert do Jihlavy.

Mgr. Landa František    19 srpen 2011 22:51
Toníku jsi dravec a moc pěkně jsi ve středu zpíval ale málo......... :grin :cry :upset :sigh :roll
stqčí šmoulíci ???????????

Petr Dvořák    10 srpen 2011 16:56
A ještě totéž video na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=-khiSICpi8A

Petr Dvořák    08 srpen 2011 09:06
Video konečně sestříháno. Záznam křivoklátského koncertu Nezmarů: http://vimeo.com/27414395

Petr Dvořák    07 srpen 2011 20:10
Koncert na Křivoklátě byl velmi podařený, děkujeme, zase přijděte. Video z koncertu zpracovávám, je s tím práce jako na kostele, pak to hodím na Jůťůb nebo Vimeo a sem dám odkaz.

Honza    05 srpen 2011 11:34
Díky za krásný koncert v Telči :) , vynikající. Díky.

Irča, Péťa a Emča    28 červenec 2011 12:49
Ahoj Nezmaři,
když jsme viděli váš plakát viset tady v Poděbradech, v první chvíli jsem se zaradovali...než nám došlo, že s naším desetidenním drobečkem mezi tolik lidí nemůžeme.
Tak doufáme, že se tady (nebo třeba v Nymburce) zase ukážete někdy na podzim! Ať má malá dodávku kvalitní hudby hned odmala :))
Jinak jsme vás letos stihli aspoň na Folkovém kvítku...paráda jako vždycky...děkujeme :)
Přejeme krásné léto

MIRO    15 červenec 2011 10:52
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Nezmaři dakujem vam za vase pesnicky bol som na vasom koncerte,, uzasny zazitok...zimomriavky po tele,skoro ako orgazmus,
nech vam to este dlho hra...


589
vzkaz v knize

EasyBook