Nezmaři
Úvodník arrow Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Napsat vzkaz


Lucy    02 srpen 2012 15:01
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Nekašleme, chtěla jsem napsat, až udělám fotky, ale ty jsem jaksi (jako tradičně) ještě nestihla :grin

Pavel    26 červenec 2012 18:50
Zdravím kapelu Nezmaři,děkuji za vystoupení v Kraslicích.Když jsem slyšel píseň haleluja ve vašem podání,bylo to moc fajn a vaše zpěvačka má úžasnej hlas,poznal jsem to podle husí kůže.Mějte se a ať vám to hraje stále skvěle. ;)
Zdraví Pavlis

Petr Dvořák    18 červenec 2012 23:56
Zajdo, nekašleme. Když sem nikdo dlouho nepíše, tak vám aspoň písnu já: Na té akci Nezmar Express to bylo skvělé. Hrálo vám to výborně, pod širým nebem jste poslouchatelní ještě líp než v koncertní síni. Těším se na vás na Křivoklát, upeču vám pizzu, přinesu víno a po koncertu si spolu zahrajeme u kastelána, no ňy?

Zajda    18 červenec 2012 14:19
Kašlete! :cry :cry :cry

Zajda    18 červenec 2012 14:18
Já jenom zkoušim, jestli to nemá ropuchu, nebo jestli je to v pořádku a všichni na nás kašlete :cry

Vlastislav Božek    25 květen 2012 14:37
Zkuste si prosím sami projít nakupování v e-schopu jako zákazník, a zjistíte, že tam je hodně nedostatků znemožňujících provést objednávku. Např. až na konci celého procesu se objeví error, že jste nezadal vlastníka účtu (k čemu? a jak se vrátit zpět?), ale i další.
Jinak zdravím, Vlasta z Prahy.

Hanina    15 květen 2012 19:33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Jsem fakt ráda, že se nekonal březnový koncert v Zahradě - tem bych nestihla – takhle se mohu připojit k Aleně a říct – DÍKY za včerejší krásný večer 8)

Alena    15 květen 2012 00:35
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři,

váš dnešní koncert na Chodově neměl chybu, ostatně jako vždy, je těžké odcházet z tak úžasné atmosféry :cry . Díky moc, a teď mě omluvte, jdu do obchůdku ........ ;)

Tak zase příště ahooooooj

Vlaďka "Brouček"    02 květen 2012 15:19
Dobrý den,
zasílám fotky z koncertu v Krumlově:

http://vbroukalova.rajce.idnes.cz/2012_04_ 19_Nezmari

šenkýřka    26 duben 2012 02:44
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dřevák na Kladně - jeden z nejlepších koncertů Nezmarů. Nevím, jak to sakra děláte, ale ta úžasná atmosféra, která tam byla je vaše zásluha a zase se vám povedlo rozzářit nejedno kladenské srdíčko. Jste jedineční a díky že JSTE.

Kamila    20 duben 2012 22:19
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milí Nezmaři!
Před chvílí jsme se navrátili z vašeho koncertu v Počátkách. Byli jste skvělí a dokonalí, jako ostatně na každém vašem koncertě. 8) Děkujeme za nádherný zážitek!!! Těšíme se zase brzy na viděnou a slyšenou!!! :roll

Jana    20 duben 2012 13:26
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři. Koncert v Táboře byl parádní, moc se nám líbylo.Mluvené sloto taktéž ;) Ráda bych se zeptala, kde se nechá sehnat vaše tričko, jestli to není tajemnství :) Díky Jana

Pavel    16 duben 2012 22:52
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Koncert v Táboře byl rozhodně skvělý.Staré fláky protknuté těmi méně známými písněmi,tak to má být.Z myšlenky volení písní by si mohly vzít příklad i jiné kapely.Vaše radost z hraní byla i mou radostí.Budu se na Vás těšit kdekoliv jinde a zdravím z 1.řady.

Laďka    13 duben 2012 11:17
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milí Nezmaři,
přidávám se k Ivaně a prosím o Vaši častější návštěvu našeho královského města :roll a rovněž díky za včerejší nádherný koncert. Bylo to prostě dechberoucí :)

IVANA N.    13 duben 2012 09:09
Ahojky, díky moc za prima koncert včera v Benátkách nad Jizerou - bylo to pohlazení po duši i jarní vzpruha. škoda, že k nám nejezdíte častěji - jsem rodačka z Budějc, kde jsem bydlela vedle Pavla Zajíce v Havlindě skoro 50 let a ted jsem šla za hlasem svého srdce sem na druhý konec republiky. se "závistí" sleduji vaše koncerty v ČB., a doufám, že k nám zavítáte dříve než tomu bylo minule - 2 roky byla dlouhá doba - taky jsem se na to vybavila, málem jsem vykoupila Vaše CD, které jste zde nabízeli. njste pro mě jen dobrou partou,ale i kouskem domova - některé písničky jsem opět obrečela. letos určitě si nenechám ujít vánoční koncert s filharmonií i kdybych si na to měla vzít den dovolené. mějte se fajn, hezké jaro a spoustu spokojených posluchačů a zase někdy se těší na shledanou Ivana

Michaela Štáfková    29 březen 2012 10:19
Ahoj Nezmaři.
Díky že jste. Jste ten nejlepší lék, který znám, když je mi zle nahrazuju růžovou pilulku vašimi písničkami. Poslouchám vás už od dvanácti let (to když jsem se poprvé zamilovala do Tondy :) .. a stále to trvá a teď jak se zdá to ode mne "chytila" i dcera Anička - prostě dvougenerační láska na celý život :-)
Mějte taky krásné jaro

Zuzana    22 březen 2012 22:24
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Děkuji za nádherný koncert v Kolíně.Písničky naživo s filharmonií pohladily po duši.Vaše krásné texty dostaly nový rozměr.Díky Zuzana

Ondráš    22 březen 2012 11:19
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj u Nezmarů.
Opět velká krása. Tohle seskupení by si zasloužilo lepší prostor než kolínský kulturák, muselo to dát děsnou fušku to aspoň takhle nazvučit, smakám, ale nic to nemění na té úžasné pohodě, kterou rozdáváte každým koncertem. Bylo to naprosto fantastický. Moc jsem si to užil a myslím, že i celá "výprava" z Kutné hory a okolí ;) . Velký dík. A už teď se nemůžu dočkat až přivezete na Ostrov živého Mikiho. Ahoj Ondráš

Vlasta    21 březen 2012 20:30
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Díky za krásný "symfonický" zážitek v Kolíně - dojali jste mě k slzám a navíc vám to všem neskutečně slušelo a Šárku jsem snad ještě takhle krásně zářit neviděla.

Lenka    14 březen 2012 16:02
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahojky Nezmárci..
Chtěla bych Vám moc poděkovat za krásný koncert v Praze (KD Gong). Dá se říct,že Vás poslouchám již 18 let a stále nacházím ve Vašich písničkách něco nového, něco co mě pokaždé velice překvapí, zahřeje a rozveselí. Teď už vnímám slova, ale před těmi 18-ti lety nám s bráchou mamka psala texty na psacím stroji a my jsme se je učili jen zpívat. Takže pokazdé, když slyším Mary Lou,Písek..atd. vzpomenu si na to když mi bylo 10 let a jediné co mě tížilo, že nezpívám tak jako Pavlínka.
Takovéto tvorby a zpěvu je nasvětě opravdu zapotřebí.
Ještě jednou díky a snad Vás někdy potkám v Adršpachu v hospůdce :) :) :) :) :)
Lenka K.


603
vzkaz v knize

EasyBook