Nezmaři
Úvodník arrow Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Napsat vzkaz


Zajda    19 srpen 2014 14:51
Ahoj Lucie, ta písnička je jenom taková ptákovina, jméno snad ani nemá, ani není nikde nahraná, takže asi tak ;)

Lucie    10 srpen 2014 15:46
Přeji krásný den,

v Telči mě zaujala jedna píseň, ve které jste vyjmenovávali "budějcké" hospůdky, jako studentka z Českých Budějovic si nemůžu pomoci a tu píseň musím znát! Poradíte mi proto prosím, jaký je její název? :)

Mnoho slunečných dnů přeje
Lucie

manažer západního ok    22 červen 2014 16:00
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Děkuji,děkuji, děkuji .... . :grin

Káča    20 červen 2014 11:34
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Díky za včerejší krásné pohlazení po duši, z toho budu zase čerpat hodně dlouho ;) Nové CD je úžasné, jestli můžu prosit, stopy nezametejte. A super fotky v bookletu! Už teď se těším na další setkání!
P.S. To šáňo došlo asi až na konec :grin

Sylva Tomeszová    20 červen 2014 08:12
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Včerejší koncert v Sokolově byl nádherný. Směs Vašeho profesionálního hraní, úžasných textů, krásného hlasu Šárky a jejího milého úsměvu, odbourávacích hlášek pánské části osazenstva (samozřejmě i jejich zpěvu)...to vše je skutečný balzám na duši :) Navíc další CD doma...i s podpisem ;)

Hanka    22 květen 2014 11:18
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Chci poděkovat za nádherný koncert v Olomouci, opravdové pohlazení na duši, super zážitek.

Jaroslav    06 květen 2014 19:23
Ve vašem e-obchůdku se nedá nakupovat. Naco potřebujete vědět kdo je majitelem účtu, ze kterého je objednávka placená?

Hana    30 duben 2014 10:58
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Díky za krásný koncert 29.4.2014 v Blansku. Díky za současné CD. Tohle pohlazení po duši jsem už moc potřebovala. :)

Karolína    28 duben 2014 23:36
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milí Nezmaři, poslouchám Vás ráda a dlouho. Nyní jsem k velké radosti zjistila, že nahrávka koncertu s jihočeskou filharmonií je ideálním zvukovým doprovodem ke psaní diplomové práce. Hraje mi tu s drobnými přestávkami (kdy Vás střídají kolegové Ryvolové) už několik dní a stále se neoposlouchala. Díky, že jste, ať Vám to ještě dlouho tak pěkně hraje!
PS: Koncert v Hybernii se mi moc líbil, obleky a šaty Vám sluší. A vzhledem k tomu, že jsem to měla z první ruky, tedy řady, musím Šárce pochválit krásně sladěný šperk z první poloviny ;-)

Standa    19 duben 2014 21:13
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři,
jsem dlouholetý návštěvník Vašich, výborně aranžovaných, folkových cyklů. Po přestěhování do Metropolu jsem měl problémy s nákupem abonentní vstupenky, neboť byly prodávány současně s jednotlivými vstupenkami. Doporučuji se vrátit k zavedenému systému prodeje abonentek s předstihem, než bude zahájen prodej jednotlivých vstupenek ( nejlépe před posledním koncertem daného cyklu¨- nebo umožnit rezervaci abonentek). Děkuji.

Iva Fialová    19 duben 2014 09:26
KOncert v Hybernii byl naprosto famozní.U některých kusů mi šel mráz po zádech.Celkově mě koncert úžasně nabil energií.Mile mne překvapil Slováček junior, kluk umí a myslím, že ani zatím není moc nafoukaný.Jsem pravidelnou návštěvnicí Vašich koncertů ať už je to v Červených Pečkách u KOlína nebo v Hybernii.Když to jde tak jedu. Ještě jednou děkuji za zážitek a přeju krásné svátky a mnoho dalších desek a koncertů.

Hana    16 duben 2014 08:46
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři, moc děkuji za včerejší koncert ve Znojmě. Stálo to opravdu za to, připadalo mi, jako bych se ocitla v úplně jiném světě. Vaše písničky mluví z duše, je to skvělé nakopnutí. Ať Vám to ještě dlouho takhle skvěle hraje!

Alča    15 duben 2014 14:55
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři, chci poděkovat vám všem, Felixi Slováčkovi jr. a Severočeské filharmonii z Teplic za včerejší koncert v divadle Hybernia. Byl to úžasný zážitek. :)

Klaus    15 duben 2014 09:58
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři,
díky za včerejší koncert v divadle Hybernia, Severočeská filharmonie z Teplic bezva, Felix Slováček junior - mladší taky a vůbec atmosféra celého koncertu velice příjemná. (nakonec jako obvykle)
Tak se držte a mějte se fajn.
Klaus

Mirek    13 duben 2014 17:13
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Jste moje srdeční záležitost, takže velký dík za koncert v Chotěboři.
Jen to ozvučení mohlo být lepší ...

vlasta    03 duben 2014 20:43
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Není to skladba odborová,ale od odborů dohodnuto,že jí bude zpívat Šárka sama a na desce je!!!

Martin    02 duben 2014 21:41
Ahoj, díky za pěkný koncert v Chotěboři. Nové CD se mi libí, ale nenašel jsem na něm "odborovou píseň", kterou zpívá Šárka. Jak se písnička jmenuje a bude na dalším CD :cry

Pavel    26 únor 2014 22:19
Díky za naprosto úžasný koncert v Táboře.Skvěle postavená kombinace písní trefující přesně tam,kam mají zasáhnout.Baví mne,když si taky můžu zazpívat a když se baví tím,co dělají i muzikanti.To na Vás bylo dost vidět.Temelín je pro mne dávná vzpomínka.Jak hudební,tak i reálná.Tak atˇ nezapadne a ani nic z nového CD.Stopy bláznů budou hitem.Ahoj!!!

Míra Bílek    26 únor 2014 19:56
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři,

moc děkujeme za krásný konzert 25. 2. v KD Strakonice. Pro nás muzikanty, to byl nádherný zážitek, pohlazení po dušičce, moc jsme si to užili. Jak se říká, čím starší, tím lepší - vy máte to lepší pořád v sobě a je to moc pěkné.
Nové CD je zase krása.
Po koncertě jsme s vámi prohodili pár vět, jsme kapela Sešlost, působící na Strakonicku, posílám odkaz na naše stránky. Mějte se moc krásně, ať vám to pořád tak skvěle hraje - rozdáváte mnoho radosti a to je v dněšní době moc potřeba.

Ahoj, kluci ze Sešlosti

http://kapelaseslost.webnode.cz/

Lenka    17 únor 2014 13:13
Ahojky Nezmárci..
moc Vám děkuji za naprosto výborný koncert v Praze (kulturní dům Gong). A především za nové CD, které mi naprosto vyrazilo dech.Jste úžasní :p :p :p :p :p


600
vzkaz v knize

EasyBook