Nezmaři
Úvodník arrow Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Napsat vzkaz


Honza    21 listopad 2014 22:00
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Byl jsem po vašem koncertu v Dobřichovicích hodně naměkko. Jste prostě úžasní. Jen tak dál, Nezmaři :)

Klokan    05 listopad 2014 23:28
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Kamarádi, musím vás pochválit za dnešní koncert na Semále. Fakt pecka, nemáte chybu. Tak dokonale zazvoněný a zabékaný, že to až bere dech. Dikec. ;)

Pavel, pastýř    24 říjen 2014 20:51
Děkuji za super koncert s kapelou Pouta ve čtvrtek 23. října v Pardubicích. Posluchači byli perfektní, písničky a atmosféra taky. Doufám, že Tonda odjel s opraveným autem na koncert v N.M. nad Metují. Přeji hodně Boží pomoci v osobním životě oběma kapelám! Rozdávejte dál pohodu a radost. Stojí to za to!

larvuška    18 říjen 2014 22:49
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
;) dnešní koncert v Hřebíkárně v Chomutově...jedním slovem nádhera...díky za super večer,Jana

Zajda    02 září 2014 11:48
Ahoj Štěpánko, moc nás těší, že se Tobě i následníkovi trůnu naše CD líbí, musíme si podchytit novou generaci posluchačů. A když už o našich stránkách víš, tak přece nemusíte s mladým čekat až na příští Holašovice, do tý doby budeme určitě hrát někde na dosah. Tak se mějte hezky, pořádně přibírejte (myslím mladýho) a určitě se někde uvidíme! Ahoj Zajda ;)

Štěpánka    25 srpen 2014 12:24
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři, chtěla sem Vám moc pochválit Vaše poslední CD. Dostala sem ho v porodnici a měla sem z něho velikou radost. Hrozně sem se totiž těšila na Váš koncert na Holašovických slavnostech, ale bohužel se náš synek rozhodl jít na svět dříve takže sem tam být nemohla, ale přítel nechal od Vás všech CD podepsat, a to byl krásný dárek. Doufám že příští rok tam budete zas a já Vás konečně uslyším a můj malej taky. Jelikož Vás poslouchám od mala tak i on si Vás zamiloval,protože Vás poslouchal už v břiše,dokonce rád u Vašich písničkách usíná. Takže ještě jednou děkuji a přeji ať Vám to stále takhle jde! Se srdečním pozdravem Štěpánka Lišková

Zajda    19 srpen 2014 14:51
Ahoj Lucie, ta písnička je jenom taková ptákovina, jméno snad ani nemá, ani není nikde nahraná, takže asi tak ;)

Lucie    10 srpen 2014 15:46
Přeji krásný den,

v Telči mě zaujala jedna píseň, ve které jste vyjmenovávali "budějcké" hospůdky, jako studentka z Českých Budějovic si nemůžu pomoci a tu píseň musím znát! Poradíte mi proto prosím, jaký je její název? :)

Mnoho slunečných dnů přeje
Lucie

manažer západního ok    22 červen 2014 16:00
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Děkuji,děkuji, děkuji .... . :grin

Káča    20 červen 2014 11:34
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Díky za včerejší krásné pohlazení po duši, z toho budu zase čerpat hodně dlouho ;) Nové CD je úžasné, jestli můžu prosit, stopy nezametejte. A super fotky v bookletu! Už teď se těším na další setkání!
P.S. To šáňo došlo asi až na konec :grin

Sylva Tomeszová    20 červen 2014 08:12
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Včerejší koncert v Sokolově byl nádherný. Směs Vašeho profesionálního hraní, úžasných textů, krásného hlasu Šárky a jejího milého úsměvu, odbourávacích hlášek pánské části osazenstva (samozřejmě i jejich zpěvu)...to vše je skutečný balzám na duši :) Navíc další CD doma...i s podpisem ;)

Hanka    22 květen 2014 11:18
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Chci poděkovat za nádherný koncert v Olomouci, opravdové pohlazení na duši, super zážitek.

Jaroslav    06 květen 2014 19:23
Ve vašem e-obchůdku se nedá nakupovat. Naco potřebujete vědět kdo je majitelem účtu, ze kterého je objednávka placená?

Hana    30 duben 2014 10:58
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Díky za krásný koncert 29.4.2014 v Blansku. Díky za současné CD. Tohle pohlazení po duši jsem už moc potřebovala. :)

Karolína    28 duben 2014 23:36
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Milí Nezmaři, poslouchám Vás ráda a dlouho. Nyní jsem k velké radosti zjistila, že nahrávka koncertu s jihočeskou filharmonií je ideálním zvukovým doprovodem ke psaní diplomové práce. Hraje mi tu s drobnými přestávkami (kdy Vás střídají kolegové Ryvolové) už několik dní a stále se neoposlouchala. Díky, že jste, ať Vám to ještě dlouho tak pěkně hraje!
PS: Koncert v Hybernii se mi moc líbil, obleky a šaty Vám sluší. A vzhledem k tomu, že jsem to měla z první ruky, tedy řady, musím Šárce pochválit krásně sladěný šperk z první poloviny ;-)

Standa    19 duben 2014 21:13
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři,
jsem dlouholetý návštěvník Vašich, výborně aranžovaných, folkových cyklů. Po přestěhování do Metropolu jsem měl problémy s nákupem abonentní vstupenky, neboť byly prodávány současně s jednotlivými vstupenkami. Doporučuji se vrátit k zavedenému systému prodeje abonentek s předstihem, než bude zahájen prodej jednotlivých vstupenek ( nejlépe před posledním koncertem daného cyklu¨- nebo umožnit rezervaci abonentek). Děkuji.

Iva Fialová    19 duben 2014 09:26
KOncert v Hybernii byl naprosto famozní.U některých kusů mi šel mráz po zádech.Celkově mě koncert úžasně nabil energií.Mile mne překvapil Slováček junior, kluk umí a myslím, že ani zatím není moc nafoukaný.Jsem pravidelnou návštěvnicí Vašich koncertů ať už je to v Červených Pečkách u KOlína nebo v Hybernii.Když to jde tak jedu. Ještě jednou děkuji za zážitek a přeju krásné svátky a mnoho dalších desek a koncertů.

Hana    16 duben 2014 08:46
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři, moc děkuji za včerejší koncert ve Znojmě. Stálo to opravdu za to, připadalo mi, jako bych se ocitla v úplně jiném světě. Vaše písničky mluví z duše, je to skvělé nakopnutí. Ať Vám to ještě dlouho takhle skvěle hraje!

Alča    15 duben 2014 14:55
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři, chci poděkovat vám všem, Felixi Slováčkovi jr. a Severočeské filharmonii z Teplic za včerejší koncert v divadle Hybernia. Byl to úžasný zážitek. :)

Klaus    15 duben 2014 09:58
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Ahoj Nezmaři,
díky za včerejší koncert v divadle Hybernia, Severočeská filharmonie z Teplic bezva, Felix Slováček junior - mladší taky a vůbec atmosféra celého koncertu velice příjemná. (nakonec jako obvykle)
Tak se držte a mějte se fajn.
Klaus


606
vzkaz v knize

EasyBook