Hlavní stránka

Staňte se našimi dramaturgy.

Říkáme si, že bychom to naše výročí měli něčím okořenit. Napadlo nás, že vydáme CD, kde bude přesně 40. písniček ze všech našich období. Máme v hlavě i několik perliček, které tam chceme dát a které asi neznáte. Ale hlavními dramaturgy byste měli být Vy. Tak nám napište, co by se vám na dvojCDéčku líbilo. A dejte si s výběrem záležet. Ať si to nezkazíte. PIŠTE! PIŠTE! PIŠTE!


Prodej vstupenek na náš speciální výroční koncert zahájen

Velevážené publikum.

plakat-nezmari40Na vědomost se dává, že dnešního dne byl zahájen prodej vstupenek na náš speciální výroční koncert k našemu letošnímu jubi lejnu. Bude se odehrávat v ČB v DK Metropol a vstupenky si můžete pořídit v pokladně tamtéž. Pokud dáváte přednost pohodlí, šlo by to ještě tady.

Konec hlášení.


Vlastní výběr Nezmarů k poslechu

Pokud dáváte přednost tomu, poskládat si výběr našich písní dle svého gusta, můžete. Všechny naše písničky jsou jednotlivě ke stažení na webu Supraphonu.


Kromě Mikuláše přicházejí s nadílkou i Nezmaři

6.12.2017 pokřtíme nové CD NEZMAŘI A JIHOČESKÁ FILHARMONIE. Od tohoto data si ho můžete koupit na našich koncertech nebo v našem e-obchůdku.

Video ze zkoušky nahrávání nového CD s Jihočeskou filharmonií pod taktovkou Jana Talicha najdete na našem facebokovém porfilu.

Vaši NEZMAŘI.